SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Teutońskiego Monstrum czyli GVT wg Wodyna str 187

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Nie chce sie wcinac, ale jakos nie wydaje mi sie zeby pracowac kapturem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
WODYN
Faktycznie po głębszym zastanowienie dochodzę do wniosku : Co ja pyerdolę

Gdybym zabrał z brzucha 5 kg to bym się dokopał kręgosłupa

Układ nerwowy roztroiłem bo już 120 ważyło więcej niż zazwyczaj , pamiętam ze wcześniej miałem siłę nawet na 6 powtórzeń a teraz po dwóch już mi się ręce trzęsły . Wierzę ze trening 97,5 % pozwoli mi uwierzyć we własne siły , tam będę musiał wycisnąć 141,375 kg = 97,5% czyli 141 lub 142 kg x 1 .
Gdyby skos był większy [ na innych siłowniach jest] było by łatwiej i nie musiałbym odrywać aż tyle tego tyłka co wizualnie psuje trochę technikę.

Obecna moja ranna waga to 95 kg , tamtego lata ważyłem 92 kg ale w pasie było ze 4 cm mniej szczerze powiedziawszy .
Wcale nie chcę wazyć 80 kg Rekompozycja zwłaszcza teraz nie jest mi potrzebna , rajcuje mnie postęp w sile i ku temu dążę .
Kreatyny resztki mi się skończyły ale i tak brałem szczątkowe dawki , nie wiem czy dokupić jeszcze czy lepiej na innym planie zrobić sobie normalny cykl na mono cztery czy sześć tygodni.

Jutro trening 60% i kuźva żadnych bonusów nie będzie choć pewnie będzie kusiło

adzik
Cokta wyczytał to z tego artykułu w sumie ciekawie to opisane :
http://powerbuilding.pl/westside-barbell-przysiad-do-skrzyni-01/


Pozdrawiam odwiedzających .




Zmieniony przez - demolub w dniu 2010-08-09 20:56:08

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
wiela bez dokładania talerzy na drążku powtórzeń zrobisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
IMO tlumaczenie, wiec moze to byc na zasadzie "wyobraz sobie ze wbijasz szyje w kaptury"


ja sobie tego nie wyobrazam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Chyba kazdy wie, ze cale cialo podaza za glowa?
Najwazniejsze to glowa w gore i jedziemy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
na lipo tzreba isc i wtedy zabiora z samego brzucha
mozna tez lipolize iniekcyjan walnac ale czy pomoze, jak przetestuje to zdam relacje bo jak tak dalej pujdzie to na jesien sprawdze ta metode

ty masz zalozenia sila i to ci dobrze idzie,

do tego masz zawziecie, tak jak wczesniej pisales na grilu jedno piwo ja ulegam namowom i jednego dnia niemam na tyle sil zeby sie oprzec wiec tylko medycyna zostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Cokta


Wodyn

Czworoboczne czyli kapturowe, a w boxach przed wstaniem należy najpierw ruszyć w przód czworoboczne/kark i dopiero podrywać dupe, w przeciwnym razie wychodzi prawie pozycja jak w DD, co zresztą było widać na filmiku, gdy zaczął się coraz bardziej pogłębiać przy wstawaniu. Napisałem czworoboczne zamiast "karczycha", no i jak widać już są problemy z dedukcją....


bardzo zabawne, zaiste bardzo

a teraz swoja dume odloz na bok i sprawdz w atlasie anatomii jaka prace wykonuje czworoboczny

a z tymi "karczyhami" to udowodniles mi ze jestem ćwierćinteligentem

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Demolub

rok temu niemiales tak silnych/duzych prostownikow czy miesni brzucha, 4 cm w brzuchu to okolo 3% zwiekszonego obwodu

zamiast mierzyc obwod zacznij mierzyc grubosc fałdy odpowiednimi szczypcami

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wodyn - nie ma to jak chamsto w necie prawda?

Jeżeli napisałem coś źle, to mnie popraw i wytłumacz dlaczego, a nie wyśmiewasz kogoś kto ma mniejszą wiedzę od Ciebie i popełnił błąd.

Chodziło o to że trzeba lekko ruszyć w przód część ciała od głowy kończąc na czworobocznych i linii barków przed wstaniem, chyba nie zrozumiałeś tego że trzeba ruszyć samymi czworobocznymi?
Bo jeśli tak, to po części jest to moja wina bo źle to opisałem.

Wiem o tym z tego artykułu: http://powerbuilding.pl/westside-barbell-przysiad-do-skrzyni-01/

Jeśli jest to błędna wiedza Twoim zdaniem albo ja coś źle odebrałem to napisz dlaczego i co, no chyba że nie chcesz, to już Twoja sprawa.

I na przyszłość proszę bez głupich odzywek typu "ćwierćinteligent" ok? Bo nie zamierzam się tu kłócić, tylko zdobywać wiedzę, bo nie jestem encyklopedią i nie wiem wszystkiego

Pzdr

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2010-08-10 15:31:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan

Następny temat

Ilość dni treningowych i ich rodzaj - proszę o radę.

WHEY premium