SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Teutońskiego Monstrum czyli GVT wg Wodyna str 187

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 280488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
postepy sa ale nie kupuje tego ze nie mogles rwania zrobic

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Adrian
Wiosło lajtowo, tez lubiłem na tej ilości powtorzen

No bo 5-ki są fajne, ale fajniejsze są 2-ki

Ale mam wrażenie, że tam garba widzę

Nauczyłem sie tak blokować plecy że garb niemożliwy zwłaszcza jeśli wciąż jest zapas sił.
Chyba że piszesz o tym garbiku kiedy wiążę paski do gryfu .

Hubert
Przy wycisku cały tańczysz

Kolego o wiele ciężej jest mi utrzymać równowagę wyciskając naprzemianstronnie tym bardziej że ławeczka jakaś wąska

Wiosło ładnie ale głowa do góry!

No dobra zobaczę jak będzie z zadartą do góry czupryną

WODYN
Jako trener masz prawo być podejrzliwy że się o******lam .
Jutro pewnie już dam radę zaliczyc całą rozgrzewkę przed B-5, choć zakwasy w nogach wciąż czuję.

Na marginesie, zbliża się druga połowa mikrocyklu a z nią tak zwana ''ława demola'' czyli półtorak z podwójnym dnem .
-opuszczenie
-wycisniecie 1calowe
-opuszczenie
-pełne wycisniecie
-opuszczenie do polowy
-wycisniecie


Napisz mi proszę czy dosłownie to ma być 1 calowe wyciśnięcie czy troszkę więcej niż te 2,5 cm ?



Zmieniony przez - demolub w dniu 2010-11-18 20:41:23

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442

Jutro pewnie już dam radę zaliczyc całą rozgrzewkę przed B-5, choć zakwasy w nogach wciąż czuję.


zakwasy przeszkadzaja w rozgrzewce?
rozgrzewka niszczy zakwasy
zakwasy to takie cos .. ze zazwyczaj swe rekordy bilem wlasnie majac jeszcze zakwasy

nie ma wymówek jak sam widzisz



Na marginesie, zbliża się druga połowa mikrocyklu a z nią tak zwana ''ława demola'' czyli półtorak z podwójnym dnem .
-opuszczenie
-wycisniecie 1calowe
-opuszczenie
-pełne wycisniecie
-opuszczenie do polowy
-wycisniecie

Napisz mi proszę czy dosłownie to ma być 1 calowe wyciśnięcie czy troszkę więcej niż te 2,5 cm ?


co?
dzielisz włos na czworo, sam sie domysl czemu napisałem 1 cal

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
co?
dzielisz włos na czworo, sam sie domysl czemu napisałem 1 cal


Pytałem jak najbardziej poważnie .
Dobrze załóżmy że ma być to takie połówkowe wyciśnięcie ale nie mniej niż 10 cm i nie więcej niż 25 cm, OK

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
CAL to zadne polowkowe wycisniecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CAL to zadne 10 cm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zajrzyj do wikipedi!!!

jeszcze raz
opuszczasz do zeber
podnosisz o CAL czyli +/- 25mm
opuszczasz z powrotem na zebra
wyciskasz do zablokowania lokci
opuszczasz do polowy
wyciskasz do zablokowania lokci

NO I TO JEST JEDNO POWTORZENIE



NAPISALEM CAL ZEBY NIE PRECYZOWAC ILE MILIMETROW, TYLKO ZEBYS "NA OKO" ODERWAL SZTANGE OD ZEBER I JA TAM Z POWROTEM OPUSCIL

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
jesli dobrze interpretuje zamysl tego cwiczenia to raczej nie wiecej niz 10cm, a nawet sporo mniej chodzi chyba o to zeby zaakcentowac to drugie dno, czyli lekko podnosisz i zaraz znowu opuszczasz. polowkowe wycisniecie masz na koncu cwiczenia

no juz mnie master uprzedzil, ale dobrze myslalem

Zmieniony przez - Wysu w dniu 2010-11-19 00:45:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
tak polowka jest w gornej fazie w dolnej tylko takie "podwojne dno" czyli sam dol ruchu co ma wyeliminowac wlasciwosci prezynowania miesniowego w czasie cwiczenia

Demol znow nadgorliwosc pokazuje

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7962
Stówka w wiosłowaniu jednorącz to już niemało, gratulacje Krzysiu

Progres jest więc tak trzymać, małymi kroczkami do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
witam Mistrza
Co trening to nowy rekord i ciężary coraz większe

WYCISKANIE SZTANGIELEK NA SKOSIE DODATNIM. - Już 38 kg było nawet ciężko tym sposobem boksującym ale pokusiłem się o 40 kg to równiejszej liczby

cały Demolub -WIĘCEJ WIĘCEJ WIĘCEJ

WIOSŁOWANIE PÓŁ-SZTANGĄ JEDNORĄCZ. -Nowy rekord na liczbę powtórzeń czyli 100 kg x 5, w poprzednim cyklu był ten ciężar ale x 2

I znów to samo Więcej Więcej Więcej i tak trzymaj kolego progres motywuje do większej pracy

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378




B-5 by WODYN.

6 DZIEŃ TRENINGOWY [ 1 mikrocykl, II cykl].

Poprzedni taki trening z minionego cyklu : https://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15/10/5_by_WODYN__plan_str_79-t592390-s79.html

CAŁOŚĆ PLANU STR. 111.


Rozgrzewka:

a) wyciskanie z kaptura w pozycji przysiadu stalym ciezarem 5x5

25 kg x 5
25 kg x 5
25 kg x 5

b) rwanie na podsiad [czyli nie doprostowujesz nóg] łączone z przysiadem rwaniowym 3x5 powt na 50-55-60kg

50 kg x 5
55 kg x 5
60 kg x 5


Trening właściwy:

1) WYKROKI ZE SZTANGĄ NA KARKU.
[5-tki w schemacie 2 na lewą i prawą nogę]

35 kg x 3 + 3
45 kg x 3 + 3
55 kg x 3 + 3
65 kg x 3 + 3
75 kg x 3 + 3 (poprzednio 65 kg x 2 + 2) Omyłkowo x 3


3) WSPIĘCIA NA PALCE.
[dokładamy 20kg do ciężaru ostatniej serii wykroków i robimy jedną serię na maksa ]

95 kg x 70 (poprzednio 85 kg x 60)



4) PRZYSIADY KLASYCZNE PEŁNE.
[dokładamy 10kg do ciężaru ostatniej serii wykroków]

85 kg x 3
85 kg x 5
85 kg x 20 (poprzednio 75 kg x 20)


5) MC KLASYK + WSPIĘCIE + SZRUGS .
[dokładamy 20kg do ciężaru ostatniej serii wykroków]

95 kg x 3
95 kg x 5
95 kg x 12 (poprzednio 75 kg x 15)


********************************************************************************

ROZGRZEWKA - Wykonana .


WYKROKI -Cholera zamiast x 2 wykonałem x 3 na każdą nogę w każdej serii . Czyli znowu wyglada to na nadgorliwość z mojej strony

WSPIĘCIA - Poszło OK.

PRZYSIADY -Źle się dzisiaj czułem ogólnie chyba ciśnienie i w związku z tym ból głowy. Myślałem ze na 15 zakończę ale dotrwałem do 20 powtórzeń z zapasem .

MC + SPIĘCIE + SZRUGS - Ciężko mi szło więc tylko x 12.




Wysu
no juz mnie master uprzedzil, ale dobrze myslalem

Sprytna bestia z Ciebie, prawdopodobnie jutro pierwszy raz zrobię te półtoraki na 15-kach.
Och będzie długi trening

WODYN
Demol znow nadgorliwosc pokazuje

To wychodzi jakoś samo z siebie. Dzisiaj też w wykrokach zamiast x 2 było x 3 . Coś mi się pomieszało na moją niekorzyść

Raffi

Moc z Tobą również !

Zmieniony przez - demolub w dniu 2010-11-20 21:56:15

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan

Następny temat

Ilość dni treningowych i ich rodzaj - proszę o radę.

WHEY premium