SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Teutońskiego Monstrum czyli GVT wg Wodyna str 187

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 280458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ooo, powrót z urlopu? :) Ja to się zawsze o dietę boję na wakacjach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Rafał
Też się dziwię co mnie podkusiło taką hardcorową muzę wybrać

Dawid
Powinienem się konsultować z Tobą w sprawie doboru muzyki . Jesteś lepszy niż Niedzwiecki
Wpadaj , wpadaj i obserwuj . Zobaczymy jak mi pójdzie w te upały ten 5 x 5

Lena_k
Ja się nie bałem , po prostu uległem pokusom
Tym bardziej trzeba mi tyrać żeby dojść jako takiego wyglądu brzucha

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378




6 LIPIEC & TRENING NR.77 (125 SYSTEMEM WODYNA)
III TRENING PRZYGOTOWAWCZY PRZED NOWYM CYKLEM.

FBW 5 X 5 W KAŻDYM ĆWICZENIU NA OKOŁO 60 % SWOICH MAKSÓW
[W PODCIĄGANIU I BRZUSZKACH DOŁOŻONE PO 10 KG]


Poprzedni taki trening:https://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390-s29.html


1. WYCISKANIE HANTLI JEDNORĄCZ STOJĄC.

28 kg x 5 x 5 (poprzednio 24 kg)

2. BOX PRZYSIAD .

95 kg x 5 x 5 (poprzednio 85 kg )

3. WYCISKANIE LEŻĄC NA DOLNYM SKOSIE.

88 kg x 5 x 5 (poprzednio 80 kg))

4. MARTWY CIĄG KLASYK [OBCIĄŻENIA JAK BOX PRZYSIAD]

95 kg x 5 x 5 (poprzednio 80 kg)

5. BRZUSZKI.

4 serie x 25 powtórzeń. (dodatkowe 10 kg czyli + 5 kg)

6. PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU [ PEŁNE RUCHY PODCHWYT ]

5 x 5 ( 10 kg + ciężar swojego ciała)

********************************************************************************

WYCISKANIE JEDNORĄCZ- Tutaj zapas ciągle jest bo jakby inaczej . Barki zawsze miałem silniejsze niż np. nogi.

BOX PRZYSIADY-Poprawnie przysiadałem na ławce odciążając nogi na moment .Według tego co przykazywał WODYN a czego nie robiłem w poprzednim cyklu przy większych ciężarach.

WYCISKANIE NA DOLNYM SKOSIE- Tu największy zapas .

MARTWY CIĄG- Nic nie poczułem tak naprawdę ;).

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU- Ciężko będzie dokładać kg w następnych treningach wykonując 5 serii po 5 pełnych powtórzeń .

BRZUSZKI-Zrobiło się ale ostatnia seria dała poczuć cięzarek.W dodatku w rejonie brzucha mam niekończące się zakwasy .






Zmieniony przez - demolub w dniu 2010-07-06 20:50:49

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
wiek 40 lat i sie tak przykładać do tego sportu luks, mój ojciec ma 44 lat ale siłownia dla niego to obżeranie sie na siłe ,ładowanie asteroidów w siebie

zaslużony s .

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2010-07-06 21:02:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Dzięki za miłe słowo no a przy okazji wpadł pierwszy sog w tym kwartale
Odbiłem zresztą

GuettaPróbuję jak mogę żeby nie osiąść na przysłowiowej kanapie z pilotem w dłoni

***********************************************************************************

ZAPOMNIAŁEM DODAĆ ZE PO TRENINGU BYŁO 10 MINUT ZABAWY Z WORKIEM + 15 MINUT SPACERU NA BIEŻNI.
NIESTETY ZAPOMNIAŁEM ZROBIĆ WSPIĘĆ NA PALCACH ZE SZTANGĄ . ZROBIĘ NASTĘPNYM RAZEM NA PEWNO .

Zmieniony przez - demolub w dniu 2010-07-06 21:17:16

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Demolub

nastepny trening po 1-2 dniach odstepu
to 65% maxow

co do podciagania i brzuszkow - nie ma zmiłuj - dokladasz znow 5 kilo , jak nie dasz rady to bedziemy wiedzieli na jakim poziomie jestes , w tym momencie dpowiednio dobiore Ci intensywnosc ale na razie walcz o kolejne +5kg

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Powiadomki mi padly kurde!

W sumie ten MC 95kgx5 to trza se bylo wioslowanie zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378




9 LIPIEC & TRENING NR.78 (126 SYSTEMEM WODYNA)
IV TRENING PRZYGOTOWAWCZY PRZED NOWYM CYKLEM.

FBW 5 X 5 W KAŻDYM ĆWICZENIU 65 % SWOICH MAKSÓW
[W PODCIĄGANIU I BRZUSZKACH DOŁOŻONE PO 15 KG DO WAGI CIAŁA]

Poprzedni taki trening:Na tej samej stronie powyżej .


1. WYCISKANIE HANTLI JEDNORĄCZ STOJĄC.

32 kg x 5 x 5 (poprzednio 28 kg)

2. BOX PRZYSIAD .

105 kg x 5 x 5 (poprzednio 95 kg )

3.WSPIĘCIA NA PALCE ZE SZTANGĄ STOJĄC

125 kg x 35

4. WYCISKANIE LEŻĄC NA DOLNYM SKOSIE.

95 kg x 5 x 5 (poprzednio 88 kg))

5. MARTWY CIĄG KLASYK [OBCIĄŻENIA JAK BOX PRZYSIAD]

105 kg x 5 x 5 (poprzednio 95 kg)

6. BRZUSZKI.

4 serie x 25 powtórzeń. (dodatkowe 15 kg czyli + 5 kg)

7. PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU [ PEŁNE RUCHY PODCHWYT ]

5 x 5 ( 15 kg + ciężar swojego ciała)

********************************************************************************

WYCISKANIE JEDNORĄCZ - Pierwsza seria najciężej, potem było lepiej.

BOX PRZYSIADY -Spokojnie wszystkie serie z pauzą na ławce.

WSPIĘCIA -Zrobiłem minimum .

WYCISKANIE NA DOLNYM SKOSIE - Tu największy zapas wciąż czuję .

MARTWY CIĄG - MC robiłem w superserii z wyciskaniem na dolnym skosie, luzik ;).

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU - Pierwsza seria poszła najlepiej, później w każdej serii tylko cztery powtórzenia szło wyrobić .Ostatnie powtórzenie wykonywałem po ponownym poprawieniu uchwytu , w piątej serii ostatnie powtórzenie tylko do czoła.
Zaznaczam że do pełnego wyprostu rąk czyli pełny ruch.

BRZUSZKI -Dołożyłem następne 5 kg, choć ciężko było zrobić te 25 repsów .

WODYN- W wyciskaniu jednorącz czasami wspomagałem się lekką pracą kolan, coś jak w push press, zwłaszcza w pierwszej serii .Nie wiem czy dozwolone to jest czy raczej unikać .
W podciąganiu raczej nie ma już sensu porywać się na dołożenie następnej piątki czyli 20kg. Może pierwszą serię bym wyrobił ale 5 serii po 5 powtórzeń to stanowczo nie na moją obecną formę .Chyba ze będzie to 5 x 3 .
Co do brzuszków spróbuję, jak będzie ciężko zrobię po 20 powtórzeń .
Nie mam co ukrywać że po urlopie samego brzucha przybyło mi z 5 kg Więc ciężko jest się podciągać z dodatkowym balastem tym bardziej że nigdy nie byłem w tym ćwiczeniu orłem.
Czekam co zadecydujesz

adzikWiosłowanie było by może i dobrą alternatywą co do pleców zwłaszcza z takim obciążeniem. Tylko ze boję się popaść w niełaskę u Wodza robiąc samowolkę w treningu




Zmieniony przez - demolub w dniu 2010-07-09 18:14:17

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
ty w wyciskaniu leżąc dwukrotnie pobijasz mój max. w tym samym ćwiczeniu bez skosu

powiadomki mi padły i dawno u Ciebie nie byłem, ale to się zmieni, więc lepiej ćwicz porządnie

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
DEMOL

wiec tak
w podciaganiu dokladamy dalej z tym ze teraz juz wszystkie powtorzenia jedynie do czola

w wyc ponad glowe owszem mozna pomagac ruchem ciala, nawet wskazane

piszesz ze pierwsza seria najciezej a tak na prawde to ... zaczyna sie od rozgrzewki

kolejne treningi wiec z seriami rogrzewkowymi


przykladowo w dniu 70%:

50%x5
60%x5
70% x 3 serie x 5 powt


podciaganie na drazku zrob po brzuszkach
w ten sposob plecy i ramiona odpoczna po MC

nie uwazam ze superserie waskiego glowa w dol i MC sa dobrym rozwiazaniem gdyz w obu przypadkach angazujesz najszersze grzbietu
oczywiscie ciagi masz na niby zanizonych ciezarach ... tyle ze za bardzo tez meczysz najszersze przed przystapieniem do drazka



kolejne treningi
1)70%x5p

2)60% x5x5 - tu podciaganie pelne bez ciezaru, brzuszki tez bez ciezaru

3)75% x5p

4)60% x5x5

5) 80% x4p

6)60% x5x5

7) 85% x3p

8) 60% x5x5

9) 90% x2p

10) 60%x5x5

11) 95% x1p

12) 60% x5x5p

13) 100% x1p

14) odpoczynek, cardio itp

15) 60% x 3x8 ale

16) maxowanie:
-box siad
-waski glowa w dol
-mc klasyk
-wycisk ponad glowe
-podciaganie na drazku podchwyt do czola

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan

Następny temat

Ilość dni treningowych i ich rodzaj - proszę o radę.

WHEY premium