SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Teutońskiego Monstrum czyli GVT wg Wodyna str 187

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 280321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
widzę ze się nie opierniczasz

i szykują się spore zmiany w diecie, będzie fit

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
WODYN
Demolub proste pytanie - na chwile obecna chcesz byc wiekszy i silnieszy czy szczuplejszy i silniejszy?

Właśnie gdyby to pytanie padło z Twych ust wiele miesięcy temu, lub ja bym je zadał Tobie tamtego lata lub choćby jesienią, prawdopodobnie w talii miałbym tyle samo ale za to byłbym większy a co za tym idzie silniejszy.

Dopiero teraz mając więcej czasu na myślenie (choć mniej na treningi) zdałem sobie sprawę ze raczej fit nie będę.
Czyli rozumiem tą sentencję Andrzeju ,,nie rozumiesz chyba jednej podstawowej rzeczy cialo ma preferencje , np takie zeby nie byc za duzym w miesniach i takie ze jesli chocby patr-time jesz jak typowy polak to brzuch jest kwestia czasu ,,

Wiadomo 40-ponad letni gościu (o mnie mowa) nie zbyt lubiący aero czy inne formy spalania tłuszczy depozytowych, za to lubiący dźwigać zgodnie z tym co mu dyktuje plan i metodyka trenera.
Może najwyżej być większy i silniejszy ale nie szczuplejszy, przynajmniej nie cały rok.

Mój błąd tkwił w diecie, wiedząc że jechałem planem siłowym który miał przynosić progres wykluczyłem do mniej niż 1 gr. na kg/mc spożycie węglowodanów. Przyznaję że wielokrotnie ani przed treningiem ani po nie jadłem żadnych źródeł węgli. Bazowałem na białku i tłuszczach, tych pierwszych pewnie było około 2-2,2 gr. na kg/mc podczas gdy może powinno być 2,5-3 gr. Widząc że ciągle jestem głodny dolewałem coraz więcej oliwy do tego wszystkiego lub orzechów .
W sumie tak jak wspominałem już gdzieś tłuszczy było grubo ponad 2 gr. na kg/mc

No i tak inni którzy sobie ćwiczyli na luziku rośli z tygodnia na tydzień podczas gdy ja dziadek ostro zapie*****łem i jedyne co mi rosło to obwód w pasie.
Gdybym zapodał z 50 gr. kaszy przed treningiem i 60 gr. ryżu po prawdopodobnie mogłoby być inaczej i nikt na siłowni nie wytykałby mi że jak to możliwe że biorę 200 w serii ciągów albo macham 50 jednorącz na barki a tak hu***o wygladam.

Kiedy tylko znowu będe miał dostęp do siłowni albo skompletuję jakiś większy sprzęt u siebie w garazu, pal licho te 98 w pasie cała koncentracja na masę w barach, łapach i gdzie będzie trzeba.

Obecnie dysponuję śmiesznymi ciężarkami na hantlach , drążkiem, poręczami ławkę i sztangą około 80 kg na razie.
Od ostatniego treningu na siłowni zrobiłem jakieś tam FBW ze 4 razy w swoim garażu, żeby nie zardzewieć.
Ogólnie robię coś jak tamtego lata, pamiętasz ten plan który mi rozpisałeś według rosyjskich trójboistów, coś jak 5x5 .
Wiem nie dokończyłem jeszcze tego, pozostał 1 mikrocykl. Kiedy zluzuję z pracą (planujemy zakupić dom) i będę miał dostęp do prawdziwych ciężarów na pewno do niego wrócę .


solaros
pewnie jak kazdy
wiekszy ogolnie ale mniejszy w pasie
a zarazem silniejszy


Też tak bym chciał, ale nie dla psa kiełbasa. Myślę że w pasie sezonowo mogę się wyciąć w okolicach lata potem to już tylko masa i siła jak zdrowie pozwoli.

Dietę już mam z Twoją pomocą wytyczoną na przyszłość, trenera i jego ambitne plany chyba jeszcze też, więc tylko czekać na sprzyjające wiatry .

adzik123
Dlatego ja wybieram bramkę w ktorej pas jest niewliczany i chce byc wiekszy i silniejszy

No i udaje Ci się to raczej kolego, czyż nie

MARIAN 17
widzę ze się nie opierniczasz

i szykują się spore zmiany w diecie, będzie fit

powodzenia


Właśnie że na razie się opierniczam jeśli chodzi o siłownię, za to gdzie indziej robię nadgodziny.
Dieta będzie a z nią nowe nadzieje.
Fit u mnie ? Raczysz żartować Marian.
Nie ten gen

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Wiadomo 40-ponad letni gościu (o mnie mowa) nie zbyt lubiący aero czy inne formy spalania tłuszczy depozytowych, za to lubiący dźwigać zgodnie z tym co mu dyktuje plan i metodyka trenera.
Może najwyżej być większy i silniejszy ale nie szczuplejszy, przynajmniej nie cały rok


a czy ktos komus kaze cardio krecic?

sa inne sposoby zgubienia fatu
metabolik czy hiit chociazby

Mój błąd tkwił w diecie, wiedząc że jechałem planem siłowym który miał przynosić progres wykluczyłem do mniej niż 1 gr. na kg/mc spożycie węglowodanów. Przyznaję że wielokrotnie ani przed treningiem ani po nie jadłem żadnych źródeł węgli. Bazowałem na białku i tłuszczach, tych pierwszych pewnie było około 2-2,2 gr. na kg/mc podczas gdy może powinno być 2,5-3 gr. Widząc że ciągle jestem głodny dolewałem coraz więcej oliwy do tego wszystkiego lub orzechów .
W sumie tak jak wspominałem już gdzieś tłuszczy było grubo ponad 2 gr. na kg/mc

a moze i lpeije ze tak sie stalo
razem z Wodynem doyebaliscie technike
teaz zostaje doyebac z dieta
i bedzie git

Nie ten gen
niektorzy mowia ze gen da sie oszukac
wiadomo ze jako natural bedzie ciezko
nawet bardzo
ale czy niemozliwe?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
Cześć trenerze

Krzychu trzymam kciuki zeby Twoje plany się powiodły i żebyś wrócił do Ćwiczeń siłowych bo to twoja pasja

chciałem cie tylko poprosić żebyś zerknął do mnie ,napisałem posta i chciał bym żebyś wiedział ,podjąłem pewna decyzje
i chce żebyś wiedział o niej
dziękuje za wszystko
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
w tym calym zamieszaniu nie polapalem sie - Krzychu Cwiczysz czy nie?

a co do diety ja Ci kiedys poleccilem dowalac bialak a nie tluszczu, pamietasz jak sugerowalem 4 rozne smaki kupic zeby sie nie znudzilo? Solaros na pewno pamieta jak polecalem z Reflexa.

w obliczu jakiegos napadu glodu szybkie bialeczko i warzywko

kurde to takie proste bylo

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dokladnie

a reflex rewelka
brytyjska firma
pewny sklad
+ publikuja wyniki - wszystko zgodne - bez walkow
smaki rewelacyjne tez

z reszta jak Wodyn pisze
2-4smaki - jesli kogos stac
nie nudzi sie przynajmniej
albo zamaist 1duzego -> 2-3male

ja mam teraz chyba z 5-6 roznych tub
ale tylko vanilia albo czeko

na szczescie rozne odmiany czeko i vanilii
zadne nie samkuje tak samo
no i 'chemiczna pomarancze' od Allmax'u

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
na discount-supplements czesto sa promocje ze 4 2,2kg pudła białeczka idą za 110 funtów...

dlatego takie coś zaproponowałem , cena w zasadzie hurtowa a porcji wychodzi 360 po 20 gram bialka lub 240 po 30 gram

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dokladnie tez stamtad mam bialka
najtaniej
miesiac temu z nutrabolcsa bylo za 24,99F bodajze
ostatnio 2x900g Designer Whey za 19,99

teraz w sumie jest za 11,99




inne zabawki juz bez rewelki - ale bialka bardzo bardzo tanio
poluje na bialko z Optimum Nutrition



ale £39.75 to imo troche za duzo jak za 1 sztuke

Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-04-15 00:04:54

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Ja mam z Vitamin-Shopu w którym pracjuję ... tyle ze jak dla mnie ceny hurt

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
te trecowskie tez sa dobre - mialem kilka sztuk
ale u mnie ceny - bo mialem sklep na rogu - wysokie
zeby nie napisac fchooy za duze
lepiej (taniej) mi bylo wbic online
do sklepu w uk
zamowic 2sztuki + do tego kurier
niz isc do sklepu na rogu i kupic 1 sztuke

dobrze ze nie pracuje w takim sklpeie bo bym chyba pol wyplaty zostawial co tydzien na nowe wynalazki
a tak to musze przynajmniej kombinowa
a ze karte mam zablokowana to zbytnio nie szaleje

Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-04-15 00:27:35

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan

Następny temat

Ilość dni treningowych i ich rodzaj - proszę o radę.

WHEY premium