SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Teutońskiego Monstrum czyli GVT wg Wodyna str 187

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Synek pewnie genetykę po tatusiu odziedziczy
Takiemu to dobrze, bo mój tatuś to trenuje tylko kciuk przełączając kanały ;-(

Prosiłbym Cię o pomoc w moim dzienniku, ponieważ mam nie lada gratkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O jaaaa... Ciężarami wymiatasz

Przyłączam się do pytania Marty o foty sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Wysu
jest moc
kurde zaluje, ze nie mam jak poreczy zrobic na chacie, chetnie bym sie sprawdzil w tym cwiczeniu



Poręcze to dość prosty przyrząd więc może warto skonstruować go samemu. Kiedyś gdy mieszkałem na wsi nie stanowiło to żadnego problemu, gorzej w mieście zwłaszcza jak się mieszka w bloku.
W takim razie czekam na relacje ze sprawdzianu

art.kam
Dzięki serdeczne

Lady M
Krzychu... ja już nawet nie wiem, co mam mówić - te ciężary to naprawde szacun
planujesz jakieś foty sylwetki po cyklu?


Dzięki Marto
Na razie staram się zamieszczać filmy, fotki będa ale do końca cyklu jeszcze daleko, gdzieś w okolicach grudnia

WODYN
Demol - to daj znac jak przeczytasz o Dougu Hepburnie

Dziś siedzę w domku z chorym synkiem więc miałem czas poczytać to i owo
Cóż strongman Doug nie miał łatwego życia a do tego wrodzona deformacja stóp (club foot) oraz zez na pewno mu nie pomagały.
Szkoda ze tak mało filmów na YT z jego wyczynów, pozostało trochę materiałów zdjęciowych dosyć ciekawych zresztą .

Demol, byq: normalnie przesuwaj progresje wg ustalonych zasad, najwyzej nie wyrobisz powtorzen
sadze ze w takim wiosle miales moc na 115kg nawet, wiec nie pisz mi o zmieniu zasad przesuwania progresji


: progresia normalnie, no dobrze dokończę ten mikrocykl i porobie treningi bez kombinacji, najwyżej po przerwie jeszcze raz przemyślimy to i owo .

w wykrokach ciekawe co pokazesz

Też jestem ciekaw ale nie będę forsował, bo znowu jakiś incydent się wydarzy

aha
bales sie ze wyc a kaptura w pozycji przysiadu oslabi barki - troche mnie to rozbawilo


Mnie tez
Może nie ze osłabi ale moze wpłynąć na progres w treningach A i AA.

Skodzio
Widać że przy takim ciężarze już technicznie nie da się wyrobić ;), ale dlatego nie są one dla początkujących

No właśnie

Synek pewnie genetykę po tatusiu odziedziczy
Takiemu to dobrze, bo mój tatuś to trenuje tylko kciuk przełączając kanały ;-(


Myślę ze będzie ma lepszą genetykę , i ze nie będzie się musiał wstydzić klaty

Juby
Nowy rekord nowy rekord nowy rekord
Sila jest!! Brawo!


Treningi Wodyna mają to do siebie że pod koniec długofalowego treningu możemy się cieszyć rekordami

Radosław
Byłem, coś tam skrobnąłem
Dzięki .

Kasia
jak zwykle wchodząc tutaj zawsze można być pod wrażeniem

Nie przesadzajmy , moze czasami Cię czymś zaskoczę

Martucca
Może kiedyś Marto ale teraz niebo w UK pochmurne i słaba jakość fotek

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378




B-2 by WODYN.

30 DZIEŃ TRENINGOWY [ III mikrocykl ].

Poprzedni taki trening z minionego mikrocyklu : https://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15/10/5_by_WODYN__plan_str_79-t592390-s91.html

CAŁOŚĆ PLANU STR. 79.
MODYFIKACJA TRENINGU ''BB'' STR. 88.



Rozgrzewka ogólna:

1) WYCISKANIE Z KAPTURA W POZYCJI PEŁNEGO PRZYSIADU.
[opis ćwiczenia str. 88]

20 kg x 5
22,5 kg x 5
25 kg x 5
27,5 kg x 5
27,5 kg x 5 (ostatnio 25 kg) + 2,5 kg

1) RWANIE SIŁOWE ( POWER SNATCH).
[w schemacie 5 x 5]

50 kg x 5
50 kg x 5
55 kg x 5
55 kg x 5
60 kg x 5

2) WYKROKI ZE SZTANGĄ NA KARKU.
[5-3-2-ki w schemacie 2 na lewą i prawą nogę]

35 kg x 2 + 2
45 kg x 5 + 5
55 kg x 2 + 2
65 kg x 2 + 2
75 kg x 2 + 2 (poprzednio 70 kg x 2) NOWY REKORD
85 kg x 1 + 2
85 kg x 2 + 1 ( + 15 kg względem ostatniego treningu) NOWY REKORD

3) WSPIĘCIA NA PALCE.
[dokładamy 20kg do ciężaru ostatniej serii wykroków i robimy jedną serię na maksa ]

105 kg x 70


4) PRZYSIADY KLASYCZNE PEŁNE.
[dokładamy 10kg do ciężaru ostatniej serii wykroków]

95 kg x 3
95 kg x 5
95 kg x 21 (poprzednio 80 kg x 20) NOWY REKORD

5) MC KLASYK RWANIOWY + WSPIĘCIE + SZRUGS .
[dokładamy 20kg do ciężaru z ostatniej serii wykroków]

105 kg x 3
105 kg x 5
105 kg x 12 (poprzednio 90 kg x 15) + 15 kg

Cyfry pogrubione oznaczają serię główną lub rekordową


********************************************************************************


ROZGRZEWKA. -Czułem moc mogłem i 50 kg se wyciskać z przysiadu .

RWANIE SIŁOWE - Fajnie poszło, tylko jakoś się wszystkie koksy patrzą co ja wyprawiam z tą sztangą .

WYKROKI - Presja Wodza który ciągle mi wymawiał ze za mało się staram i leniwie dokładam w tym cwiczeniu zmusiła mnie do dodania aż 15 kg względem ostatniego takiego treningu.Co prawda już przy serii 75 kg zatańczyłem oberka przy ostatnim powtórzeniu ale to wina złego rozłożenia środka ciężkości .
Co do serii głównej czułem że mogę wyrobić te 2 powtórzenia na kazdą nogę jednak albo źle rozgrywałem samo podrywanie do góry albo mi się nogi wyginały. Myśle ze może wina butów bo są na sporej podeszwie, następnym razem wypróbuję byty z płaska podeszwą które używam w dniu MC.


WSPIĘCIA - Dołożyłem kilogramów i powtórzeń.

PRZYSIADY -Kurva pokonałem swoją słabość i przełamałem niewiarę we własną wytrzymałość .
Napiszę tak ze po serii 95 kg x 5 nie liczyłem na więcej niż 12 powtórzeń w serii głównej, potem kiedy zrobiłem już 12 wyznaczyłem sobie cel do 15, kiedy było 15 myślę czemu by nie 18, po 18 zmusiłem swoje płuca i nogi do liczby większej niż 20 czyli 21, takie karciane oczko

MC + WSPIĘCIE + SZRUGS -Ciężko było że az przechwyt musiałem stosować, poszło 12 repsów .

WODYN
Pewnie w tych wykrokach znowu pokazałem ze nie umiem powiedzieć sobie STOP
Cóz i tak nie zaliczyłem w serii głównej CR x 2 , więc moze za 9 tygodni a właściwie 10 (tydzień przerwy) uda sie najpierw wykrokować 80 kg x 2 a może i kolana się nie załamią pod 90 kg


FILMOTEKA TRENNGOWA

W ostatnim powtórzeniu lekki ''obertas''





Było dobrze, mogło być lepiej







Zmieniony przez - demolub w dniu 2010-10-19 21:13:55

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1281 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18579
naprawde kozackie te przysiady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
eeee, nawet nie robisz pijanego kota w tych wykrokach ...matko, 85kg, a ja sie cieszyłam jak głupia jak miałam po 14kg w łapach swego czasu do wykroków

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marta dobrze prawi, polać jej

Dla mnie 85kg to ciężar słuszny... W MC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
85 kg w wykrokach... Mega!
Też będę teraz robił mniejsze wykroki, zobaczymy czy bardziej dostanę (dosłownie) po dupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Eee słabiutko z tymi wykrokami

W poręczach może i lepszyś, ale ja nie robiąc wogóle wykroków sobie na serie ze 100kg wskoczyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1546 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13123
Demolub za dzieciaka jak chodziłeś do szkoły to miałeś pewnie dużo schodów w szkole i ciężki plecak Wykroki pod względem ciężaru masakra...

próbowałeś może zrobić wykrok i nie wracać nogą tylko po prostu kucać i wstawać kilka razy na jedną nogę a potem na drugą?

A koksy niech się patrzą i niech się dalej zastanawiają czy stawiają na siłę czy wygląd

s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"

http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan

Następny temat

Ilość dni treningowych i ich rodzaj - proszę o radę.

WHEY premium