SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 440150

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
A potem się tłumacz w sądzie, że pobiłeś człowieka bo wyzywał ci dziewczynę. A już najlepiej jak sam oberwiesz od grupy i jeszcze dziewczynie się dostanie.
Póki nie dochodzi do rękoczynów to ignorować lub policja.

Wątpię czy po wezwaniu policji będą go nachodzić. Bo z reguły to "gimbusy" najgłośniejsze są w Internecie albo gdy wiedzą, że nic im nie grozi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 723
A ja mam natomiast inny problem. Mam 15 lat i nigdy się nie biłem na ulicy. Trenowałem 2 lata Karate ale sekcja się rozpadła. Za niedługo powracam do jakiejś SW (pewnie mma albo bjj). Mam 88kg i 181cm wzrostu. I czuje, że w razie zagrożenia na ulicy nie wiedziałbym jak się zachować... Na karate czułem się pewnie i nie bałem się a na ulicy nie wiem od czego zacząć i to tak jakoś przewage psychiczną miałby przeciwnik. A chciałbym się co nieco dowiedzieć bo zawsze może się coś przydarzyć, szczególnie, że chodze do 2 klasy gimbazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Z takimi gabarytami to chyba mało kto by się chciał do ciebie rzucać.Większość agresorów to szczury po 50pare kilo.W twoim wieku ważyłem 40pare kilo.I co ja miałem powiedzieć.I nic nie trenowałem nigdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 723
No to to akurat wiem, ale na ulicy przecież moge spotkać ludzi starszych i większych od siebie. ;p Więc proszę jeszcze o odpowiedź:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Jak się zachować w razie zagrożenia? Uciekać. To najskuteczniejsza forma samoobrony na ulicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17140
Panowie pod powiedzcie mi!
Jest taka sytuacja że do mojej dziewczyny wydzwania jej ex juz od jakiegoś czasu ponad 1 miesiąc w nocy dzien na innym forum wypisuje do niej też jej ,,grozi" ze coś ujawni na jej temat tez ploty rozsyła jaka to ona nie jest... Jak uważacie chcem zaragować mówiłem jej że tak nie moze być ON czuje sie bezkarny... Jest sporo wiekszy od mnie od mojej dziewczyny jest starszy o 5 lat wiec moze dla tego cwaniakuje i ją meczy. Co radzicie zrobić w tej sytuacji WAŻNE I PILNE

Trening czyni Mistrza!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 723
Niech Twoja dziewczyna narobi mu siary, on raczej jej nie dotknie. ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
20 lat masz i pytasz, co masz zrobić, jak ktoś Ci laskę z błotem miesza...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 723
kopiuje moją wcześniejszą wypowiedź, bo nie otrzymuje odpowiedzi.
Mam problem tak jak kolega dawno temu miał (ze dwadzieścia stron temu przypadek podobny do mnie, o to mi chodzi). Jestem za miły dla ludzi ogólnie, boje się kogoś uderzyć. Mam 15 lat i nigdy się nie biłem na ulicy. Trenowałem 2 lata Karate ale sekcja się rozpadła. Za niedługo powracam do jakiejś SW (pewnie mma albo bjj). Mam 88kg i 181cm wzrostu. I czuje, że w razie zagrożenia na ulicy nie wiedziałbym jak się zachować... Na karate czułem się pewnie, bo to jest sport i nie bałem się a na ulicy nie wiem od czego zacząć i to tak jakoś przewage psychiczną miałby przeciwnik. A chciałbym się co nieco dowiedzieć bo zawsze może się coś przydarzyć, szczególnie, że chodze do 2 klasy gimbazy. Na ulicy dużo cwaniaczków ;]. I mam pytanie tutaj zadam, jak mahać hantlami 2x10 kg? (Dokręcane, czuje, że 10kg to za dużo, powiedzmy te 7kg, jak machać, żeby wyrobić bica i trica itp? xd)

Zmieniony przez - KamilooS97 w dniu 2012-06-01 17:34:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17140
KamilooS97,Ashardon moja nie chce mi nawet dać namiarów na niego a po za tym zawsze chodzi z obstawą ja jestem duzo mniejszy od niego a na dodatek mocnym fahterem nie jestem

Trening czyni Mistrza!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium