SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 440079

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39
Dość głupia sytuacja;/;/;/ Nie chcę się bawić w jakiegoś znawcę itp. ale jeśli będziesz neutralny i nie podpadniesz im w czymś to z czasem powinni dać Ci święty spokój. Gorzej z tym wyzywaniem matki;/. Sądzę że jak złapał byś tego typa co przezywa Twoją matkę samego to zmieniłby trochę śpiewkę, ale czy potem się nie odbije na Tobie gdy będzie z kumplami??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
Jak ktoś, perfidnie wyzwałby moją matkę, połamałbym go.

Myśle, że należy buntować się na tego typu zaczepki i zachowania, nie można pozwolić aby czuli się bezkarnie. Tylko co tu zrobić..

Wątpie, że policja coś zdziała, raczej niewiele a i ciebie już dognoją,
nie masz starszych kolegów 'wariatów'?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 431 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5597
Moim zdaniem postaraj sie wytrzymać te obelgi i na wszelki wypadek miej przy sobie małe co nie co :D np. nóż oczywiście o dozwolonej wielkości...Oczywiście można teraz pomyśleć po co komu nóż skoro nie umie nim zranić. Proponuje założyć nowy temat '' walka nożem'' hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
w żadnym wypadku noża nie bierz,no chyba ze będziesz miał zamiar tym nozem któregoś zranić.Pamiętaj że jak już go wyciagniesz to po to by użyć a nie po to by się przed nimi pochwalić,bo nawet jak pokazaesz ze masz to oni i tak sie tym nie przejmą bo nie "łykną" że go użyjesz,a jak bedą w błedzie to z kolei Ty bedziesz miał ogromne kłopoty,a tego chyba nie chcesz...


Co zrobić...Najprostsza będzie próba zorganizowania jakiejś ekipy i podejście do nich(oczywiscie gdy oni będą też w ekipie),tak by było Was mniej więcej po równo i wtedy przy świadkach wyzwać tego co zbluzgał Twą matke(będą świadkowie,będą plecy) i może to zapobiec włączaniu się innych osob.
Jak się nie da to spróbuj dorwać tego co zbluzgał jak będzie sam,nie wiem gdzies jak będzie szedł do sklepu/szkoły itp...(najlepiej jakbys tez zadbał o świadka co by później na policje nie poszedł z zalami że go napadłeś...)

Oczywisćie zależy co oni takiego naprawde powiedzieli o Twej matce bo jak są to tylko plotki bądż jaieś "nieważne rzeczy" to nie ma co sie póki co narazać,ale jeśli to "cięższy kaliber" to bym tego nie popuszczał

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
np. nóż oczywiście o dozwolonej wielkości

Mógłbyś wyjaśnić ?? imho nie ma czegoś takiego, i według naszego pokichanego prawa też z tego co wiem nie ma.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W ogole nie wiem co sie z tym dzialem dzieje, wiekszosc postow to namawianie gowniarzy do tego aby zorganizowali sie w grupe i komus w******lili albo kogos mocniejszeo wynajeli. Kwestia noza to juz w ogole idiotyczny pomysl, wiekszosc z wypowiadajacych sie nie zdaje sobie sprawy,ze popelnia pomocnictwo w popelnieniu przestepstwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 431 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5597
he, z tym nożem to przesada ( oczywiście żart z mojej strony jak ktoś sie złapał). Natomiast jeśli chodzi o kwestie wielkości noża to u mnie w Poznaniu nie raz widziałem i byłem świadkiem sytuacji gdzie koledzy mieli nóż o nie dozwolonej wielkości ( nie pamiętam ile cm, nie pisze ile bo okłamać nie chce) mieli ten nóż konfiskowany. Nasza policja sprawdza to pod kątem, że ten o to przedmiot(a raczej ostrze bez rękojeści) nie może przekraczać wielkości rączki naszej (w poziomie). Pare lat temu policja norała pewnego pana, który miał przy sobie nóż ( dość duży, napewno przekraczał dozwoloną rękę w poziomie) chyba policjant o tym nie wiedział i kazał mu pokazać, jaki on jest duży. Koleś wyciągnoł nóż i pokazał mu go w pionie i cyt. '' Widzi Pan nie jest większy niż ręka'' a głu*i policjant puścił go wolno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
w polskim prawie nie istnieje przepis który mówiłby o jakiejś niedozwolonej wielkosci noża...wiec nie wiem co Ci policjanci sobie sprawdzali.
A jeżeli jest ale o nim nie wiem,to mnie oświećcie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 431 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5597
Myślałem, że jest jak sprawdzają. Przynajmniej u nas.

Zmieniony przez - Weansley w dniu 2007-09-18 16:59:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
Mam problem mam 14 lat 60 kg wagi 175 cm idzie do mnie 5 kolesi i pyt czy chce wpie***** dobra co mi tam wziąłem jednego starszego o rok i wyższego
wpie*** mu tak że z ziemi się nie mógł podnieść jego kumple nie obeznając sie w sytuacji (walka trwała 20 sek) Wkurzyli się i w następny dzień przyszli w 30!!! Myślałem że już po mnie ale jakoś udało mi sie wywinąć no i co teraz mam robic oni beda chcieli sie zemścić porsze o jakies rady itp.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium