SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 440089

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
QUEBLA nie ma,to wpadłem poszukać w temacie jakiś postów do kasowania,a tu taaaki porządek.Coraz sensowniejsze wypowiedzi,a wcześniej raczej różnie było.

Moim zdaniem jak ktoś ludzi dostawać wpier... i być nękanym i mówić,że nie będzie konfiturą,to gratuluję szanowania swojej osoby.Jestem za pokojową opcją rozwiązywania kłopotów w szkole/osiedlu.Po to są instytucje pedagoga/wychowawcy w szkole,a Policji poza szkołą,żeby pomagały przed d****ami gadanie,ze się nie będzie podpierd... innych jest dla mnie śmieszne.Bo teraz się nie dba o samego siebie,tylko młodzież się martwi,co kumple z klasy,osiedla będą o nim mówić jak pójdzie pogadać o swoich kłopotach do wychowawcy/pedagoga lub Policji.Po prostu jest moda na styl gangsta i z zasady,bez żadnej sensownej argumentacji nie lubi się Policji/nauczycieli.


Co do solówek kiedyś.Pamiętam swoje i innych solówki za szkołą.Kibiców zawsze było wielu.Ale nikt nie śmiał się wtrącić do walki.Kumple bijacych się tego pilnowali,a teraz jak czytam i słyszę co się dzieje....Masakra


Sorki za mały spam.Pozdro.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 307 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1610
oobennyoo : skoro zawodzi rozmowa z pedagogiem oraz zastraszanie policją to przestań zastraszać i udaj się szybko na komisariat. Sprawę lepiej rozwiązać szybko bo jaki jest sens katować się jeszcze przez 2 lata. W moim odczuciu ten delikwent, który ciebie nęka powinien być pod nadzorem kuratora.

"Si vis pacem, para bellum"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
kiedyś solówki było konkretne i honorowe... do pierwszej krwi albo do póki ktoś nie powie "dość" ... potem się razem wstawało i szło na kielicha i zgoda.

Pokojowe rozwiązywanie sytuacji...
prawda jest taka, że to zależy kto jest jakim człowiekiem jeden pedagog będzie chciał pomóc drugi oleje sprawę...

Ja osobiście zostałem pobity przez prawdziwego koksa który od dziecka do teraz trenuje full contackt za co dostałem? Bo jakiś koleś do mnie się stawiał leciał do mnie z rączkami jak panienka to mu użyczyłem swojej pięści. On temu koksowi naopowiadał bajek, że zwyzywałem jego i jego rodzinę (mimo, że go w ogóle nie znam...) koks się chciał zemścić... udało mu się...
Nie jestem jakimś kibolem ale chłopaki z osiedla poczuli się urażeni tym jak można napadać na mnie "kujona" ale, że znamy się od dziecka to zaproponowali mi, że mu dopier..olą. Powiedziałem NIE. Nie ma sensu odwetować się. Chłop za takie "nasyłanie" i fałszywe "witanie się ze mną" został uznawany w szkole za śmiecia... w Efekcie nie mam problemów z niczym. Nikt o mnie nie powie złęgo słowa. Za to on zawsze będzie uchodzić za słabego (zasłaniającego się kolegami) frajera. Który kłamie, kręci i zdradza znajomych tylko po to by się chwalić wiedzą co to on od kogo usłyszał...
Jest gites.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 148
Na komisariat, to raczej nie pójdę, bo wiecie jakie prawo... od razu mnie wyśmieją Myślę sobie, żeby naprawdę dać mu nauczkę i to bolesną. Z pół roku temu czytałem o sztukach walki Baguazhang i Yiquan. Zacząłem je trenować i całkiem dobrze mi idzie. Myślicie, że takie coś będzie na niego dobre?
Ale ta sytaucja z tym kolesiem powoli uczy mnie bezwzględności. Pamiętam jak w podstawówce miałem jakiemuś, co mi porządnie dokuczał dowalić, to już go złapałem za gardło, ale druga ręka odmawiała posłuszeństwa podczas zamachu.
PS: słaby 56 dobrze napisał, że teraz styl gangsta jest modny
Zmieniony przez - oobennyoo w dniu 2009-02-21 22:52:15

Zmieniony przez - oobennyoo w dniu 2009-02-21 22:54:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 307 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1610
Za co mają cię wyśmiać ? Za dbanie o własny interes ? Ale rób jak uważasz. Żyj tak, abyś potem nie wstydził się swoich czynów.

Zmieniony przez - Acheron_AD w dniu 2009-02-21 23:05:50

Zmieniony przez - Acheron_AD w dniu 2009-02-21 23:06:49

"Si vis pacem, para bellum"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
Łatwo jest prz*******ić. Ale nie masz pojęcia jak trudno jest pokonać kogoś nie używając uczciwości... i to się liczy. Jeżeli masz zamiar się na nim boleśnie mścić to staniesz się taki sam jak on. A wtedy trafi się ktoś kogo Ty będziesz tępić i ta osoba będzie chciała się na Tobie mścić i tak w kółko...
przerwij to.

Zmieniony przez - Shachraj w dniu 2009-02-21 23:37:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 148
Ja tylko bym się na nim zemścił. Ja mam honor. "Nigdy pierwszy nie zaczynaj, a jak ktoś, cię tępi, to poniż go przed wszystkimi" Nie mam w planach gnębienia słabszych:-] To nie w moim stylu. A jak mam takiego jak ten poniżyć, to zawsze długo mentalnie się przygotowuję i myślę żeby zarówno prześladowca poczuł się śmieciem, a ja nie zszedł do jego poziomu. Nie potrafię tak "na spontana".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 307 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1610
Świadectwem honoru jest całe życie. Poza tym skąd pewność, że jak raz mu oddasz to on odpuści ?

"Si vis pacem, para bellum"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
ehm... mówisz, że nie dotkniesz słabszego a nie dostrzegłeś jeszcze, że ten kto najbardziej się miota i poniża innych jest właśnie tym najsłabszym? W tym przypadku on... ale widzę, że chcesz mu dorównać.
Chcesz się zemścić? Proszę bardzo, idź na studia ucz się i ucz! Któregoś dnia Ty będziesz szefem a on będzie ubiegać się o pracę i wtedy powiesz mu "wynocha"...
Chociaż sama zemsta w sobie jest zła bo rozwija uczucie zawiści, pogardy... a nikt z takim człowiekiem nie chciałby żyć.
Poczekaj kilka miesięcy chłopcze jak emocje opadną i myśl na trzeźwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
oobennyoo, kto Cię wyśmieje? Twoi "gangsta" koledzy? Wiesz, gdzie powinieneś mieć presję otoczenia?

Gdyby "gangsta" było jedzenie kupy, też byś to zrobił? Bo inaczej by Cię mieli za "cienkiego" ?

Więcej samodzielnego myślenia, "gansterka" spod bloku niedługo będzie sączyć jabole i denaturat pod monopolem a Tobie będzie głupio, że żyłeś według reguł śmiesznych degeneratów. Pozdrawiam i powodzenia. Gdyby coś zagrażało Twojemu zdrowiu, po to właśnie jest policja.

Oczywiście nie doradzam straszenia policją.. To nie robi wrażenia na "gangsta" z klasy, możesz faktycznie mieć przez to gorzej. Natomiast samo PÓJŚCIE na policję po np. pobiciu - to już inna para kaloszy.

Zmieniony przez - McKaken w dniu 2009-02-22 15:16:18
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium