SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 440101

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzeba naprawdę długo trenować aby mieć wyćwiczone odruchy walki

Zmieniony przez - przefukany w dniu 2009-06-09 16:06:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Przefukany-to co zrobiono z TKD może obecnie nie nadaje się specjalnie do walki realnej i samoobrony.Nie wiem czy słyszałeś o panu Andrzeju Brylu(wpisz sobie w Google jeśli nie słyszałeś),twórcy bojowego systemu walki BAS-3.To co stworzył,powstało właśnie na bazie technik TKD poznanych przez niego w Instytucie TKD w Kanadzie.Nawet jeżeli niektóre opowieści o tym panu,to baśnie z mchu i paproci,to od mojego instruktora wiem,a on miał z nim styczność,że jest on niesamowitm wojownikiem(nie sportowym),który mimo,że ma mocno kontrowersyjne metody treningowe,to mógłby wielu panów noszacych wysokie dany nadane z kosmosu,szybko sprowadzić dosłownie do gleby,zadając im wiele bólu,bo to umie robić...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1374
słaby 56- daną dziedzine sportu reprezentują najlepsi zawodnicy.... może masz racje ze ze ten cały andrzej bryl pokonał by niejednego zawodnika z wysokim danem ale nie mów ze tkd to mało skuteczna sztuka walki ..... ten cały bryl ma juz swoje lata i jestem ciekaw co by zrobił gdyby na przeciw niego staną ktoś z olimpijskiej reprezentacji kuby lub korei w tkd ;] coś mi sie zdaje ze ta jego wola walki alla rambo nie utrzymała by go długo przy życiu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Pan Bryl poza wolą walki a'la Rambo ma umiejętnosci z innych SW których reprezentanci Kuby cz Korei w TKD nie mają(zakładając ze nie ćwiczą nic poza tkd),wiec nie byłbym taki pewien.
Poza tym skończmy z dziecinnymi porównaniami kto by zwycieżył czy mistrz tkd czy mistrz ulicy.

No i apeluje o nierozpoczynanie kolejnej dyskusji masa(siła) vs sztuki walki bo było to już tyle razy omawiane na forum że rzygać się chce jak znów się zaczyna ten wątek

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1014 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2705
nie bijcie sie bo sie poklocicie xD

Co do tematu - szkoda postow aby po raz setny no tym samym pisac

Wez sie w garsc, juz placzesz jak panienka a dopiero robisz to co powinno byc juz dawno zrobione!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
o cholera grożą mi Już drugi raz, że mnie pobiją jacyś ludzie z innego miasta, ale teraz nawet nie tylko mnie bo nawet koleżankę . Ale ja i tak bekę mam z tego bo po pierwsze nie przyjadą bo są frajerami a jeśli już by to zrobili to by nie wrócili cali do domu. Najlepsze że nie wiem co zrobiłem, ale chyba chodzi o to że u mnie w klasie wyzywają się takie 2 jedna dosyć porządna druga daje wszystkim dupy w tamtym mieście co z niego maja przyjechać. I na kazdej lekcji se jadą to sie w****iłem raz i je uspokoiłem, koleżanka też tam coś działała to teraz nas straszą, wczoraj już telefon odbierałem z pogróżkami. Hrhr

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
bój się
A na poważnie, jak straszą to chvja zrobią.
Jakby mieli zrobić to by nie mówili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Mój kumpel powiedział że za samo grożenie dziewczynie, nawet jakiejkolwiek to się w******l nalezy od razu

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
no to im w******* wszystkim

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Jak przyjada

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium