SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441637

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5827
turok a jaka to praca??

taro a szkola jest na twoim terenie tzn czy w twoim miescie czy to ty musisz dojeżdżać ?? a tak wgl mam rozumiec ze to juz srednia szkola? :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
ruski T-34 zaparkuj pod szkołą...

Myckol57
problem to bedziesz miał,jak Cie walnie któryś tam,a Ty nie oddasz bo się będziez bał bronić.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
Szkola byla i jest w sumie nadal na "moim terenie" teraz juz mieszkam u ojca w miescie obok, a szkola nie srednia bo nie zdalem.
Queblo, to sprawa jest raczej beznadziejna co ?
I nie smiejcie sie mowiac o czolgach bo wy tez pewnie byscie sie ich bali, zreszta to ze smial sie jak sie dowiedzial ze mam 30 cm kose to znaczy ze sie nie boi, a to ze sie nie boi to znaczy ze albo ma lepsza broń albo walczyl z nozownikami nie raz nie dwa albo ma mnie za takiego leszcza ze mysli ze nawet z nozem mu rady bym nie dal.

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2199
Powiedzcie , że to jest prowokacja..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"ze albo ma lepsza broń albo walczyl z nozownikami nie raz nie dwa"
normalnie koleś jak Stiwen Sigal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
zreszta to ze smial sie jak sie dowiedzial ze mam 30 cm kose to znaczy ze sie nie boi, a to ze sie nie boi to znaczy ze albo ma lepsza broń albo walczyl z nozownikami nie raz nie dwa albo ma mnie za takiego leszcza ze mysli ze nawet z nozem mu rady bym nie dal.

żadna z rzeczy które wymieniłes.
On po prostu wiedział to co My tu,że nie użyjesz tego noża mimo iż go wziąłeś.

Równica polega na tym że my Ci to napisaliśmy w miare kulturalnie,a on Cie po prostu wyśmiał. Jak to w życiu,jeden zareaguje w taki sposób,a drugi w inny sposób.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
Też możliwe chociaż niekoniecznie, bo niby skad mialby to wiedziec ze nie uzyje tego noza ? nie robcie z niego jakiegos psychola
Jakbym ja kogos tam w szkole gnebil i on by przyniosl noz to mimo wszystko trzymalbym sie od niego z daleka i bym nie myslal czy by go uzyl czy nie, wolalbym nie ryzykować

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
Miało być 'psychologa' a nie 'psychola

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
bo niby skad mialby to wiedziec ze nie uzyje tego noza ?

a skad wiedział żeby wybierać Ciebie na ofiare swych "zabaw"?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
Nie wiem, w szkole jest w chvj o wiele slabszych odemnie osob, ale w tej szkole mnie nie lubia(powod niewazny). a wgl skad to pytanie ? nudzil sie chyba i tyle.

Aaa, dobra juz skaplem o co Ci chodzi. sugerujesz ze jestem jakas totalna ciota i miekka parowa?

Zmieniony przez - taroo94 w dniu 2011-02-04 13:15:40

Na chvj mi podpis?

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium