SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 440081

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
i co z tego ze znasz ich od małego? to dlatego mają prawo Cie obrażać?
jak nie są zagrozeniem to wyjaśnij im że nie podoba Ci się takie coś i tyle.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 372 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1380
Mam do was pytanie ale to już na marginesie ponieważ tylko chciałem się z ciekawości dowiedzieć jak radzicie sobie z tym że ktoś wie że trenujecie Sztuki walki.Ostatnio na treningu zobaczyło mnie dwóch kolegów (straszne cwaniaki) i się teraz śmieją niby nic, najwyżej powystrzelam ich po pyskach ale chciałbym się spytać jak wy sobie radzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Olej ich, ceni się skromność.
Jak się rzucą na Ciebie, to wtedy w tube dopiero ich wal ! A wcześniej nie ma co ich lać bo można se kłopotów narobić, a po co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Znam wszystkich fajterów w szkole i dla nich zawsze odwzajemniona piatka jak u lunizów

Wogole to troche nie czaje akcji

Ci goscie to jakies cpunki-kamikadze czy cos w tym rodzaju? Bo ja nie wiem jaki musi byc poziom spie***liny umysłowej tych manych skoro porywaja sie na kogos kto trenuje sw full czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Często na SW zapisują się ofiary losu. (znam 3 co ćwiczyli karate bo każdy ich bił). Może właśnie za takiego ciebie mają... Z jednym miałem sparing i jedyne co koleś zrobił to dziwnie zacisnął pięść i po krótkiej wymianie ciosów skończyliśmy bo sobie coś z kciukiem zrobił.:D Do dzisiaj mam z niego ubaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Często na SW zapisują się ofiary losu
Dobre, ku.rwa Ale coś w tym jest...

Zmieniony przez - tlusty_kot w dniu 2011-03-17 10:12:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Jeżeli się śmieją a też trenują to zaproś ich na mate na sparing.
A jak nie trenują to też ich zaproś ;)
A najlepiej olej, życie ma to do siebie ze jak pójdziesz do liceum i na studia to tych ludzi pewnie ze 2 razy w życiu spotkasz, a jak będziesz jeszcze trenować to po tym czasie i tak ci nic nie zrobią;P a ty nawet się ich zaczepką nie przejmiesz ;P

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Często na SW zapisują się ofiary losu

Heh..W sumie racja..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3593
prawda tylko ze ofiary losy nie wytrzymują tam dłużej niż miesiąc

war Fedor! war Carwin! war Werdum!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
prawda tylko ze ofiary losy nie wytrzymują tam dłużej niż miesiąc
Akurat...a mało to mistrzów worka/tarczy, co unikają sparringów jak ognia?
xxxxxx6, czego Ty właściwie ku.rwa oczekujesz - jakiegoś błogosławieństwa na spuszczenie komuś wp.ierdolu czy co?
jak dla mnie, to po prostu jesteś p.ipa i tyle...Albo spuść im wpie.rdol(o ile potrafisz), ewentualnie poprzestań na agresji słownej. Zawsze też możesz robić to, co teraz - nic, a usprawiedliwienia dla swojej niemocy szukać na forum.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium