SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441229

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 272
głównie nei chodzi o zachowanie. chyba ze dlatego ze jestem spokojny i nei odwalam i nei zaczynam kazdego jak oni. powiedzmy ze mam nazwisko jak zwieze i naśladuja odgłos tego zwiezecia. wsumie to 3 chłopaków takich głupich jest:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 272
Chciałbym zeby ktos poradził jak sie bić ze sporo wyzszymi no i silniejsimi. filmiki albo cos. prosze o pomoc bo to zaczyna byc meczace i nie za fajnei jest jak kazdy uwaza Cie za ciote, pzrezywa itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oglądałeś film "NOWY" ???
oglądaj od 6:52




pamiętaj masz szansę go położyć gdy tylko zaczniesz pierwszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Learnen
zapisz się do sekcji sztuk walki.
Przez neta to się możesz angielskiego uczyć a nie sztuk walki.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 272
Wiem wiem . SW ale co tak naprawde wybrac zeby sie w miare szybko nauczyć i zeby nie trzeba było byc koksem? Krav maga?? niewiem nawet co wybrac. boks i np kick boxing chyba jest dla osób silnych i nauka tego nei pozwoli mi kłaść spor owiekszych i ciezszych od siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12460
ja bym polecił ci boks szybko załapiesz jeśli się przyłożysz albo jak wolisz zapasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
nie ma takich sztuk walki gdzie po roku będziesz juz zamiatał każdym. Do tego trzeba lat treningu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Cóż, zawodówki, to dosyć trudne środowisko do życia, które często skupiają, mówiąc wprost, element. Ty miałeś pecha, że na taki element trafiłeś. Sam nie wiem, czy oficjalne działania u wychowawcy, a później dyrektora poprawiłyby Twoją sytuację. Osobiście powątpiewam, mogłoby być jeszcze gorzej.

Ktoś tu wspomniał o zmianie szkoły. Może to nie jest taki zły pomysł, choć jesteś już w drugiej klasie i to też może stanowić jakiś problem.

Jeżeli chcesz trenować SW tylko po to, żeby się odegrać na tych gościach, to sobie daruj. Nie tędy droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19983
Learnen- w twoim przypadku to powinna pomóc siłownia. Po pierwsze nabierzesz masy i zaczniesz wyglądać. Pamiętaj że zazwyczaj takie szkolne kozaki wybierają słabsze jednostki i atakują stadem.(jak hieny na discovery). Jak przypakujesz to zyskasz już przewagę psychologiczną(duży silny może ***nąć). Dwa na siłowni z czasem z kimś się skumplujesz a przynajmniej poznasz wielu ludzi przynajmniej z widzenia i będziesz z nimi na "cześć" na mieście. Wiadomo że jak się zna paru karków z okolicy to już się jest nietykalnym. Sposoby może "prostackie" ale skuteczne jeśli chodzi o szkolnych kozaczków czy inną mafię "szczypiorkową"

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Nie wiem, czy skutecznym, w tej konkretnej sytuacji, można nazwać coś, na co potrzeba kilku lat ciężkiej pracy...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium