SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441411

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356
kolego u góry niewiem czy miałeś do czynienia z takim marginesem, ale każde dotknięcie takiego ziomka jest równoznaczne z solówką. jak mu założe nelsona i go puszcze potem to mnie zaatakuje od razu, a jak mu założe np duszenie że nie będzie w stanie to mnie zaatakuje jak mnie tylko zobaczy. napierdziele mu w szkole i wyląduje w suce z zarzutami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No to strasznie ciężka sprawa. Ale za samo założenie nelsona czy innego chwytu prawo chyba nie może Ci nic zrobić, krzywdy mu w ten sposób nie robisz, tylko go obezwładniasz na chwilę. A jak on Cię potem zaatakuje i go sklepiesz to wyjdzie tylko, że się broniłeś. Chociaż faktycznie przy takiej różnicy rozmiarów policja raczej będzie wątpić, że Cię zaatakował.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Niezła patologia. 90 kilogramowy facet nie jest w stanie poradzić sobie z 50 kilogramowym leszczem... Co za czasy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Najlepiej zawsze jest pogadać o cho chodzi. Walka to ostateczność. Masz tą przewagę, że jesteś cięższy i trenujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
Witam,cwaniakuje do mnie nauczyciel WF(26 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
(sory ale kliknolem enter nie chcacy,a nie moge edytowac)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
Witam,cwaniakuje do mnie nauczyciel WF(26 lat



hahaha.... normalnie jestes gosciu hitem .. na Twoim miejscu bym mu nayebal nalesnikiem haha.

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
nie bede opisywal kolesia,bo piłką bym go zabił.Na każdym wf słysze odzywki typu: w domu ci nie nauczyli odbierac pilk(siatka),co ty robisz dzieciaku, jak to odbijasz,nie masz siły? Dzisiaj gral w mojej druzynie i jak zepsułem raz przez caly mecz to powiedzial,,Z kim ja musze pracowac..." Ja na topopatrzylem sie na niego z groxnym wzrokiem,wziolem pilke,wywalilem gdzies po oknach i wyszedłem...Na nastepnej lekcji dowiedzialem sie ze dostalem obnizone zachowanie. Wiem ze koles jest co tydzien w klubie anarchia w XXXXX i tam moge mu dokopac. Tylko chce wiedziec czy dzisiaj tam pojechac czy po skonczeniu lo i jak dostane sie na jakies studia za rok...Znam sie na sztukach walki lecz tylko przyjaciele wiedza ze cos trenuje.Od 3 lat najwieksze koksy z innych szkoł nie sapali do mnie,a ten c*** musiał przerwac ten ciąg.I jeszcze jedno ten nauczyciel ma pseudo(Koksu) bo jest chudy,wysoki i ... szeroko chodzi.haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Mam wrażenie, że to jakaś marna prowokacja. Jeżeli nie, to tym bardziej masz życiowy problem, bo jesteś po prostu zwykłym kretynem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Ja nie wiem, ale wychodzi na to, że facet potrzebuje się dowartościować. A że ma okazję to Cię gnoi w czasie zajęć z WF-u.


PS. Pierwszy raz o czymś takim słyszę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium