SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441415

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Śmieszą mnie te wasze rozkminki.Bohaterowie nie istnieją.Ani ci co trzaskają po 5 osób na raz.Większośc osób co trenuje jakieś sw to osoby przestraszone bez charakteru.I stad te rozkminki się biorą,z lęku.I tylko co by było gdyby było.Niekażdy możebyć kozak jak john rambo, już trzeba się liczyć z pooraną psychą.Chociąż zawsze jak się coś trenuje szanse są większe że się człowiek jakoś obroni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Większośc osób co trenuje jakieś sw to osoby przestraszone bez charakteru.

Co ciekawe, jak wynika z Twojej innej "mądrej wypowiedzi"* sam ćwiczysz/łeś SW, więc zgodnie z własną diagnozą jesteś "osobą przestraszoną i bez charakteru".



* https://www.sfd.pl/jak_pogodzic_sztuki_walki_z_silka-t240387.html

Zmieniony przez - d0l4r99 w dniu 2010-10-12 18:59:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 268 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3536
Żule to nie problem, bo zawsze miękną kiedy poczują, że ktoś się ich nie boi. Ale my tu rozpatrujemy przypadek z ludźmi nieco innego pokroju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezi mów za siebie.......owszem znajdzie się parę przestraszonych własnym cieniem osób ,które wyłamią się z ze swojej niedoli i zaczną trenować (chociaż typowy osobnik tego rodzaju zapewne będzie nawet się bał zajrzeć na salę treningową).......ale większą część ćwiczących sw ,przynajmniej tak wynika z mojej obserwacji stanowią ludzie którzy po prostu lubią czystą ,zwykłą sportową rywalizację i chęć sprawdzenia się z innymi.....nie musisz wszystkich wrzucać do jednego wora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
"Lubią sportową rywalizację".Mi chodziło bardziej o taką uliczną rywalizację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Czyli jak ktoś bez powodu nie bije słabszych, nie ma tzw. pleców i koszulki z JP to ma słaby charakter? Spoko.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Jemu raczej chodzi o róznice miedzy sparingiem na treningu a naglej potyczki na ulicy

Widzialem jak 100 kilowy zapasnik malo co nie zaczal uciekac przed nafrytanym wychudzonym typem ktory mial gowniane pojecie chocby o trzymaniu gardy( co wywnioskowalem gdy przyjał pierwszego loda odemnie na twarz)

Wiec z ta pewnoscia siebie na sw to naprawde róznie jest..
...
Napisał(a)
Usunięty przez słaby 56 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Więc problem leży w tym jego (błędnym) twierdzeniu, że większość trenujących sztuki walki wymiękłoby na ulicy.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Pisząc większość dokładniej miałem na myśli osoby które potrenowały 2-3latka, i rezygnują bo nie mają czasu.Mniejsza jest ilość osób która konsekwentnie trenuje cały czas nawet po kilkanaście lat.Akurat być możliwe że ta część osób powinna dać sobie rade w ekstremalnej sytuacji gdzie często jest efekt zaskoczenia.

Nie wiem co ten puar wyskoczył z tym jp i że bije się bezbronnych ludzi jako oznakę charakteru.To są akurat zasrani tchórze.Ktoś charakterny nie zaczepia bez powodu.Miał rożne perypetie życiowe,trochę obitego ryja.I mniej więcej wie jak się zachować gdy coś się kroi.Albo już do czegoś doszło.

Taki instruktor karate co tam na gorze pisał już nie chce mi się patrzeć kto.Powinien sam wiedzieć że jak pierdyknie z piąchy w grzdyla to będzie po sprawie.Tylko pyta się na forum jak koxika rozpykać.Nie chciałbym trenować u takiej osoby.

Zmieniony przez - Jezi w dniu 2010-10-13 22:34:56
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium