SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441950

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11837
Na rób mu na wycieraczkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
Podchodzi co przerwa i mnie wyzywa i mówi że mam przewalone ;/
Często popchnie z bara ;.
a Na początku roku czosnek musialem jesc


a Ty nie masz kolegi który potrafił by sobie z tym typem dac rade?

PS: o zaletach jedzenia czosnku masz tu: http://wszechnica_zywieniowa.sggw.pl/web/czosnek.htm 

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 153
Ja się koleguje raczej z ludzmi spokojnymi ;]
Moze i by ktoś radę dał ale ten koleś który mnie "Prześladuje" też ma plecy z liceum ;/

Mi ni nia xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
cóż...
nie będę owijał w bawełne.
-Sam mu nie dasz rady(tak piszesz ze to on Cie prześladuje)
- "Plecy" równiez on ma większe
tak wiec zostaje Ci tylko jedno wyjście,które powinieneś rozważyć,zgłosić sprawe pedagog/dyrektorowi ze świadomoscią tego ze jak to na osiedlach bywa jak się ma naście lat ,nie będziesz zbyt lubianym kolegą...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 153
Właśnie będę uważany za konfidenta ;/

Mi ni nia xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Możesz wyjść z nim na solo. Dostaniesz łomot ale pewnie potem będziesz miał spokój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 153
Solo? nieee
ja już mam dość bijatyk. Nawet jakbym przez przypadek jakimś cudem wygrał to i tak bym miał przewalone przez jego plecy ;/ a po 2 to konficted i na policje by poszedł

Mi ni nia xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
To olewaj gnoja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6171
może ja się coś wypowiem :)

lolek : jeżeli Cie prześladuje to zapisz się na jakieś samoobrone/karate ew kickboxing wystarczy pare dni nauki i mozesz mu bez problemu nakopwać, technika > siła sam wiem bo mialem kolege w ktory chodzil pare lat na karate i nikt mu nie podskoczył

EntitySupr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
Nawet jakbym przez przypadek jakimś cudem wygrał to i tak bym miał przewalone przez jego plecy ;/ a po 2 to konficted i na policje by poszedł

coś mi się widzi że g**** ma ten koleś a nie plecy. Nikt pozerów(bo straszyć kolegą a potem lecieć na policje to tylko pozer potrafi) nie lubi,wiec te plecy to on moze mieć jak ma ojca we policji,nic więcej.

wystarczy pare dni nauki i mozesz mu bez problemu nakopwać, technika > siła sam wiem bo mialem kolege w ktory chodzil pare lat na karate i nikt mu nie podskoczył

po paru dniach nauki to on go będzie mógł poprosić grzecznie by nie bił go za mocno.
A ten Twój koles albo sam jest wielki,albo jest jedynym facetem w swojej okolicy.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium