SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441221

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 110
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Smiem wątpić, że jesteś w szkole średniej.. "hodzic", "butuw", "zemby", "optukcje"..
Moim zdaniem marna prowokacja albo rzeczywiście jesteś "j**anym gimbusem"

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co odpisujecie, jak widać po pierwszym zdaniu, że to prowokacja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
fighter95, ban
resztę prosze o niespamowanie i nie odpisywanie trollom

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356
jakiś czas temu pisałem o problemie z menelem którego odwiedzam. sprawa teraz się bardzo pokomplikowała i nie wiem za bardzo co zrobić bo każde rozwiązanie jest złe.
pewnego razu wyskoczyło do mnie dwóch synów tego menela że mam tam nie chodzić bo to nie jest mój kolega i że mnie zabiją jak tam przyjdę jeszcze raz. wyśmiałem im się w twarz to odeszli natychmiast. za parę dni byłem u tego menela podczas gdy oni pijani przyszli. jeden mnie zaatakował chaotycznie to rzuciłem go przez biodro i już nie wstał a jednemu raz zapierdzieliłem low kickiem i leżał jak długi. za pare chwil przyjechała do mnie policja że ja ich okradłęm i pobiłem. wziołem kilku kumpli poszedłem do nich. poszarpaliśmy ich troche i odwołali sprawe na policji.
teraz znów oni chodzą i rozpowiadają ze jestem złodziej i że mnie zabiją. przez pewien czas było to zabawne nawet ide drogą oni podbijają i mówią że mnie zabiją ja sie pytam teraz czy za chwile i odchodzili:P teraz jest inaczej bo łażą z siekierami czy nożami
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Masz telefon z funkcją nagrywania dźwięku?A jeszcze lepiej wizji? Zapowiedz im,że wszystkie ich teksty w Twoją stronę będą nagrywane i że wykorzystasz je na Policji. I po prostu ich nagraj ze sprzętem.Poza tym jak masz kilku kolegów,to synowie pana,któremu starałeś się pomóc mogą gdzieś kiedyś upaść ze 33 razy na coś jak jest ciemno i ich upadki mogą boleć,bo nie będą wiedzieli na co upadli Byleby nie upadli za mocno.Później może już nie będą takimi chojrakami.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2012-09-17 19:58:01

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium