SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441546

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 448
A ja mam takie pytanko bo tam gdzie mieszkam chodza rozne grupki ludzi i chodza takie "kozaczki" i czesto padaja jakies wyzwiska w nasza strone jak przejda kolo nas i wlasnie nieewiem co w tym momencie robic bo : Gdybym odp. im to by sie zaczela bojka spoko spoko moze bysmy dali rade z chlopakami ale to sa takie typki ze kurde kazdy z nich ma po KU*WA 10ciu braci i wtedy na miasto nie wyjdziesz bo cie zobacza w pojedynke i dojada bo to sa tacy co w grupce kozacza a jak ich jest mniej to ida cicho albo mowia czesc. Albo sa tez tacy tez co chodza z kijami i wtedy tez kozacza..


Dajcie jakas rade co robic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 569 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14642
Dużo ludzi w tym wątku odpowiada sobie samym. SfdKozak jeśli jest ich więcej, to co poradzisz? Możesz zgłosić na policje, ale raczej w tym wypadku nie pomogą, bo to że obrażanie ludzi jest karalne, to prawie fikcja. A przezwiskami się nie martw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
to jest najlepszy temat na całym SFD i nie ma chvja na mariolkę.

SFDKozak jak każdy z nich ma po 10 braci to pogadaj z rodzicami i powiedz że potrzebujesz 11!

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
no i niwch kazdy z nich cwiczy od niemowlaka to za 14 lat rzadzisz miastem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
haha jak czytam ten temat czasami to mam wrazenie ze sa tu gimby co mi kiedys w droge weszły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 448
ma-karon - leze na podlodze ze smiechu hehehehe :D

Nie no ale teraz juz powaznie prosze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
SfdKozak umiesz trzasnąć drzwiami obrotowymi?

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
czesto padaja jakies wyzwiska w nasza strone jak przejda kolo nas

Są tylko dwie opcje. Albo to przyzwyczajenie do kolektywu albo jesteś w ciąży...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2711




Dobrze że my mamy tylko generacje JP na 30 procent / To tak poza tematem bo fajne wideo znalazłem i akurat pasuje

Zmieniony przez - Corren w dniu 2010-09-16 13:51:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10
Ok, mam takie pytanie... Ostatnio zaczęły się zaczepki w moją stronę, po tym jak "zmasakrowałem" jednego kolesia. Nie czuje się na siłach, żeby wdawać się w bijatyki. Więc sprawę wyjaśniłem, ale to nie przejdzie. Chcę się zapisać na jakąś SW, ale nie mam pojęcia na jaką przy moich warunkach (103kg, 187cm), jestem gruby przez kontuzje kolana 5 lat nie mogłem uprawiać żadnego sportu. W Listopadzie ubiegłego roku miałem operacje, i już jest w miarę OK. Nie mam zbytniej możliwości pójścia na siłkę i jednocześnie SW (czas :/ ), Więc wolę SW. Myślałem o Boksie, KM, Aikido. Nie chodzi mi tylko o nauczenie się "nawalania", ale też o rekreacje :D.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium