SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 440184

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 256 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1413
Ncro się wozi kombajnem:>

Yebać, karać, nie wyróżniać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
No to nie mogłeś go zabić?






Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 268 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3536
To taka ironia, po tekście o dźwigni i pogaduszce z założoną dźwignią kiedy jeszcze dwóch typów jest w pobliżu nie mogłem się powstrzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 689
ej a ja mam takie pytanie , co zrobić z takim kozakiem i jego kolega ? nie wiadomo o co im chodzi jeden podchodzi i mnie zaczyna dusić i niby bić ale nie udeżył mnie potem gdzies tydzien temu gram sobie z jego kolegom i niby on gada ze cos żle zrobiłem i mówie że ja nie oszukuje i nie kłamie potem powtórka to wyszło na moje i mówi że sie nie liczy pyta sie czy mam jakiś problem ja mówie że mam bo oszukujesz to podszedł domnie i mnie walną z całej siły w piszczel i mnie teraz boli:( ja mam 13lat on ma 17 jego kolega też obydwaj pakuja ale sa bardzo niscy i aż tak silni to nie sa pakuja z 2 lata, sa niżsi nawet od mnie , ja jestem silny a nawet bardzo jak mam dzień wyśpie się poćwicze czy coś , i nie wiem co z takimi niedobrymi ludżmi robić myślę że powinienem ich nastraszyć i wytłumaczyć a jak nie to zbić ich ale nie ostro i odać im , 2 pytanie co robić z takimi co cwaniakuja tak np ja se siedze i muwie do typka cześć on muwi chcesz w*******? drugi np gram se w noge czy coś oszukuje cwaniakuje itp ja staram się nic nie odzywać i np on we mnie pilka do nogi celuje i kopie czesto nie trafia wiele mam takich przypadków nie wiem czego tak jest prawdopodobnie dlatego że ja sie nikomu nie daje i muwie że jestem od nich lepszy staram się być dobrym dla wszystkich a oni tacy nie sa wkurzam się nanich i mam ochote im wpieprzyć ale coś mnie chamuje boje się trochu ale wiem że bym z nimi wygral bo niektórzy to cioty sa nawet jak jakis maly pyskuje do mnie i coś gada to się trochu boje po prostu nie nawidze się bić, nawet jak pujde do kogoś starszego to on muwi to zbij ich albo rękom machnie , i jak np jakiś maluch męczy zwierzaki co mam znim zrobić ja podchodze do niego krzycze strasze go tak lekko go szarpie żeby go nastraszyć a on muwi że dalej to będzie robił nawet jego babcia taka jest jak on to donich się żucam żeby przestali a oni muwia że pujda po tate a tato jest taki sam jak oni, co mam zrobić w tym przypatkach? nie nawidze takich ludzi ja staram się być dobrym i wogóle nie słucham jakiegoś pieprzonego rapu hiphopa itp jak oni tylko porządnom muzyke gdzie się śpiewa o dobrym słucham rise against , the killing tree, i nie znam słuw no trigger ale też jest spoko ale nie przebije ra i tkt , być takom rękom sprawiedliwośći czy jak co robić? z góry dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Długie to jedno zdanie...Ja przez nie nie przebrnąłem,poczekam aż ktoś inny przeczyta,będzie wiedział o co chodziło i jeszcze doradzi

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
widac ze to na gorze to prowokacja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
" np ja se siedze i muwie "

Skonczylem czytac

Ninja musi byc twarda nie mietka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
muwie do typka cześć on muwi chcesz w*******?

Nie mów nikomu "cześć"... proste.

np on we mnie pilka do nogi celuje i kopie czesto nie trafia

Grasz na bramce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 689
mo nie normalnie se gram i to żadna prowokacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Oni maja po 17 lat, chodzą na siłownię 2 lata i "aż tak silni to nie są", a Ty masz 13, nie ćwiczysz i jesteś "silny, a nawet bardzo"?

To nie mów mu cześć jak w odpowiedzi bluzgi słyszysz, proste

być takom rękom sprawiedliwośći czy jak co robić?
Nosz kurva jak nie 15 letni profesjonalny bokser o trenuje w domu to 13 letni Punisher
Za to uwielbiam SFD

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium