SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441475

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
wyroki w policji też się nie liczą, tzn te łagodniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
wlasnie o to mi chodzilo :) dzieki ;D

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 989
Mojemu koledze jakiś czas temu przerwali procedurę rekrutacyjną do policji, ze względu na to, że dostał mandat. Dla ścisłości - za picie alkoholu w miejscu publicznym.

http://www.wypozyczauto.pl - Twoja wypożyczalnia samochodów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
w tym temacie o tym?
to temat rzeka dlaczego jednemu przerwą rekrutację a drugiemu nie...

wracając do poprzedniego problemu...odpuść sobie laskę która puszcza się z innymi,strata czasu na nią. Jak nie z nim to ucieknie od Ciebie do innego
Gościa zlej, szkoda czasu na f***ka który odbija zajete laski.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2012-08-04 15:46:01

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 989
To była odpowiedź na fałszywą informację, którą podał rm_125, którą chciałem poprzeć przykładem.
A co do laski - też uważam, że to nie ma sensu. Wróci do Ciebie i co dalej - liczysz na to, że już więcej tak nie zrobi? Zaczniesz ją śledzić? Szkoda nerwów
A co do gościa - ja też bym odpuścił. Nie mówię, że masz zostać jego najlepszym przyjacielem, ale żeby jakoś się szczególnie nim przejmować, to też nie...

http://www.wypozyczauto.pl - Twoja wypożyczalnia samochodów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
to -3 było wziete z ifp.

Ja wczoraj miałem śmieszna sytuacje ide sobie już z zabawy z 2 kolegami a za nami idzie 3 gości. Ja sie zatrzymałem żeby Ci sobie przeszli a gość podchodzi i mówi że ich jest 3 nas jest 3 i możemy sie bić. Szybka ocena sytuacji policja ciągle jeździła goście pijani w 4 dupy. A ten wielki kozak była na 3-4 treningach u mnie. Ja gościowi mówię, że go znam chodziło mnie na treningi i tekst że nie ma sensu i odchodzę. A ten "co mówisz ze nie mam szan, ja chce sie sprawdzić" usłyszał sp*******j i poszedł.
Morał najlepiej olać chamstwo i sie nie przejmować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 989
Co ci ludzie mają we łbach... Jak chciał się sprawdzić, to niech pojedzie na misje na Madagaskar. To większe wyzwanie, niż bójka po pijaku.

A co do samej sytuacji - zgadzam się w pełnej rozciągłości. Najpierw ocena, a potem racjonalna decyzja. Uważam, ze Twoja była jak najbardziej racjonalna i na odpowiednim poziomie.

http://www.wypozyczauto.pl - Twoja wypożyczalnia samochodów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 222
Witajcie mam problem bo w szkole wszyscy mnie przezywają i niekiedy wyzywają na solo jak na takie coś zareagować teksty typu " dawaj sprawdzimy się " dawaj na solo gdyby byli takich samych rozmiarów jak ja to co innego ale mam 173 i trenuje kickboxing pół roku a oni trenują boks i mają po 190-195 wzrostu i mam z nimi problem bo nie wiem co z nimi zrobić

Zmieniony przez - wolakseak15 w dniu 2012-08-11 20:42:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8405
A czemu chcą się sprawdzić? Pewnie rozpowiadałeś niepotrzebnie, że trenujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie nawet rodzina nie wie że trenuję (trenowałem ale jeszcze wrócę) a mam już po 30ce
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium