SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441594

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Masz na myśli tzw. krawat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
pawkomnet-nie wierzę w założenie dźwigni barkowo łokciowej w stójce w nawet ze średnio ogarnietym typem.Musiałby chyba być mocno wypunktowany,żeby "oddać" bezwładną rękę,bo podczas zakładania dźwigni każdy się spina.
Jeśli już szukać sposobu na skuteczne kopanie grubasów,to polecam stawy kolanowe,lub low kicki na uda ,bo po pierwsze są nisko i człowiek ma małe szanse by stracić równowagę przy kopaniu,a po drugie osoby otyłe mają przeważnie problemy z kolanami ze względu na ich obciążenie wagą i raczej słabe nóżki.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemka chce się spytać czy coś mi grozi
Dziś w szkole pewien chłopak zaczynał do wielu osób tzn. ppychał , podcinał , wyzywał itp. Podszedł do mnie i powiedział że mamy "solo" po szkole , ja powiedziałem że nie wiem czy się zgadzam. Po szkole poszliśmy na górke pokrytą trawą a on zaczął mnie bić.
Obroniłem się przed nim , przewracałem go ,obijałem mu nogi low-kickami uderzałem w twarz i w parterze i w stójce, oczywiście on również mnie uderzał ale jego ciiosy nie robiły na mnie wrażenia, trwało to 10min.. Gdy skończyliśmy miał rozciętą warge i poobijaną twarz ja mam guza bo walnąłem głową o kamień. Po 5min., znów się na mnie rzucił , dostał 2 ciosy w twarz i padł , ja go 2razy kopnąłem w nogi , 1raz w brzuch i zacząłem obijać mu twarz pięściami. Trwało to 2 min. , zaczął płakać i lamentować że ma noge po operacji. Powiedział to aby się nie skompromitować przed koleżankami. Nie mógł sam wstać , pomogły mu 2 koleżanki , gdy wstał utykał na noge (nie wiemem czy udawał czy nie). Ja mam 12 lat trenuje KK , mam b.dobrą opinie w szkole , jestem wzorowym uczniem. On w moim wieku nic nie trenuje , ma złą opinie , źle się zachowuje , zresztą miał wylądować w poprawczaku . Jest niższy i i 10-15kg lżejższy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Zależy co masz na myśli (pytając, czy coś Ci grozi) ale jeśli sprawę karną, to oczywiście nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha dzięki bo nie chce mieć popsutej opini , i jakieś sprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
opinię i tak mozesz mieć popsutą.
To że jesteś za młody na sprawę karną nie znaczy ze kompletnie nic Ci nie grozi.

Wszystko bedzie zależeć od tego czy to się wyda i jeśli się wyda to czyją prawdę poznają osoby odpowiedzialne za Wasz los.
Po prostu od tego co powiedzą osoby/świadkowie którzy to wszystko widzieli bedzie zależeć to jakie zostaną wobec Was wyciągnięte konsekwencje.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Myślę, że rodzice tego dzieciaka nie będą na tyle głupi, by nagłaśniać całą sprawę. Za udział w bójce beknęli by oboje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gratuluje dobrej walki

pierwszy cię dotknął więc się nie obawiaj i pewnie od ojca w domu też dostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Zawsze mnie zadziwia jak ktoś podaje wagę i wzrost przeciwnika z którym walczył,albo ma walczyć.Tak też jest i w tym przypadku...Czy sądzisz,że coś Tobie grozi(konsekwencje),bo oklepałeś niższego i lżejszego typa

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
Za udział w bójce beknęli by oboje

to nie była bójka

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium