SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441633

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2711
Dobry pomysł na temat jednak niektórzy czasami takie wykorzystują do budowania sobie ładnego alter ego w inetrnecie, jak widać tutaj ono nie działa. Co dawien dawna przeglądałem po innych forach dyskusyjnych to były takie szały ****y jak ktoś napisał o jakiej karawanie ruskich z kaukazu pod domem czy tym, że młody szczyl na*******ił kilkoro młodszym od siebie dzieciakom w tramwaju, a potem dziadka na miejsce nie wpuścił, że jak tylko to zobaczyłem to zaraz dałem dyla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 268 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3536
Zauważyliście, że od maja nie było wpisów? Bezpiecznie się zrobiło w kraju ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
nie. największe gangusy musiały nadrobić w maju i czerwcu zaległości w szkole żeby zdać do następnej klasy, a teraz są wakację i dwie opcje: 1. ci którym się nie udało dostali od mamy szlaban na neta 2. ci którym się udało i zdali poświęcili się letniemu zyciu gangstera - chodzą na dyski, piją tanie piwo i robią zrzutki na dopalacze.

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
2. ci którym się udało i zdali poświęcili się letniemu zyciu gangstera - chodzą na dyski, piją tanie piwo i robią zrzutki na dopalacze.

chyba raczej pojechali w nagrodę z rodzicami nad morze

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
No to teraz po/w czasie wakacji możemy się spodziewać wysypu kolejnych histori w deseń:
to były takie szały ****y jak ktoś napisał o jakiej karawanie ruskich z kaukazu pod domem czy tym, że młody szczyl na*******ił kilkoro młodszym od siebie dzieciakom w tramwaju, a potem dziadka na miejsce nie wpuścił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 374
Ostatnio w moim mieście jakiś koleś wyzwał mnie na solo.Nie boje się z nim wyskoczyć ,bo wiem że jestem w te klocki lepszy od niego.Jednak jest mały szkopuł.Jeśli wyjde z nim na solo i mu dam wpierdól to jego 3 kumpli mi będzie chciał skasować facjate.Jeśli się nie stawie sytuacja będzie podobna.Co mi poradzicie w tej sytuacji???

Veni Vidi Vici

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Szach.

opcja 1) Nie da się dogadać jakoś?
opcja 2) Nie masz też kolegów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 374
Opcja pierwsza odpada bo oni są bezkompromisowi,druga opcja też jest do bani bo momentalnie wszyscy kumple się odwrócili gdy dowiedzieli się że mam kłopoty.

Veni Vidi Vici

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 268 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3536
Spuść mu ten oklep. Skutek ten sam, a przynajmniej będziesz mieć satysfakcję.

Ewentualnie szybko załatw sobie reputację donosiciela. Takich nikt nie rusza, bo każdy się boi, że doniosą.

Edyt:
Zawsze da się dogadać. Chyba, że to jakieś bandyty, ale od tego to policja jest.

Zmieniony przez - Ncro w dniu 2010-07-06 12:09:45
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium