SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 439636

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
jak nic nie cwiczyles to lepiej nie wchodz w nogi bo moze soczyste kolano w zeby ci wejsc;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173
Witam,
Pewnej soboty, jakieś dwa tygodnie temu, ok 23:20 czekaliśmy na pociąg w rumi. Na peronie byłem ja, 2 koleżanki i 4 kumpli. Nagle z tunelu słyszymy jakiś hałasy, krzyki (typu Arka Gdynia, itp). Potem wychodzi z 12 koksów z tunelu i ustawiają sie w grupie. Nagle ktoś mówi " ej patrzcie, oni się na nas gapią". Podchodzi od nich 3 typów i pytają się czy mamy fajki. Akurat od nas nikt nie palił. Kolesie byli na***ani. Nasze dziewczyny poszły gdzieś w bok więc były bezpieczne. Te typy podchodzą do każdego po kolei i walą po sierpowym. Niktórzy co się przewrócili dostali z kopa. tamci z tyłu bacznie nas obserwowali.
Po tym jak każdego od nas j***eli, jakiś typ przyszedł i zaczął tą cała trójkę sam napier****ć. Po czym powiedział, że oni mają nas zostawić i poszedł w swoja drogę. Te zj**y się jeszcze bardziej w****ili i dostaliśmy kolejna serię.
Potem podjechał pociąg, wsiadliśmy do niego. Oni powiedzili, że w redzie czeka nas kolejny wpie***l bo dzwonią po kumpli. Wpociągu było też za***iste zamieszanie. tylko wtedy troche tych kolesi z tyłu przyleciało i zaczeli sie bić z pasażerami ;o
w koncu przyszła policja i tylko ich spisali i sobie poszli ;/
Po co to piszę? Bo mam wyrzuty sumienia , że nie oddałem kolesiowi. Teraz nie wiem czy zrobiłem słusznie. troche się przestraszyłem bo z tyłu stało z 9 dresów więc jak bym mu oddał to oni by się mogli przyłaczyć.
Co ciekawe to ostatnio siedze sobie w pociągu z 7 kumplami. I nagle widze tego typa, który wtedy nas napier****ł. Był z 3 kumplami. widział mnie też, gapiłem się na niego takim spojerzeniem jakbym chciał go zabić ;D koleś się spłoszył i wysiadł na pierwszym przystanku. Wsyzscy mieliśmy na 16 lat a oni wyglądali gdzieś tak na 18-20.
Czy postąpiłem dobrze, że mu nie oddałem? nie wiem czemu ale strasznie mnie to trapi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
Fajna historia. Prawdziwa? A skomentuje sobie. co mi tam.
ok 23:20 czekaliśmy na pociąg w rumi - każdy kto tam był o tej porze wie że ten dworzec to dosyć hardcorowe miejsce. Nagle z tunelu słyszymy jakiś hałasy, krzyki (typu Arka Gdynia, itp) - to wiele wyjaśnia. Potem wychodzi z 12 koksów z tunelu - grubo. a na jakiej kuracji ? na marginesie (dla tych którzy nie mieli przyjemności być w metropolii zwanej Rumią) tych 12 koksów wyłoniło się z tunelu w oparach uryny (niestety tak śmerdzi w tym tunelu).
Te typy podchodzą do każdego po kolei i walą po sierpowym. Niktórzy co się przewrócili dostali z kopa. tamci z tyłu bacznie nas obserwowali.
Po tym jak każdego od nas j***eli, jakiś typ przyszedł i zaczął tą cała trójkę sam napier****ć. Po czym powiedział, że oni mają nas zostawić i poszedł w swoja drogę. Te zj**y się jeszcze bardziej w****ili i dostaliśmy kolejna serię.
Potem podjechał pociąg, wsiadliśmy do niego. Oni powiedzili, że w redzie czeka nas kolejny wpie***l bo dzwonią po kumpli. Wpociągu było też za***iste zamieszanie. tylko wtedy troche tych kolesi z tyłu przyleciało i zaczeli sie bić z pasażerami ;o
w koncu przyszła policja i tylko ich spisali i sobie poszli
- jakby kręcili PULP FICTION 2 to mają już większość scenariusza. Nie łykam tego że policja tylko spisała kolesi którzy latali po pociągu i tłukli pasażerów.
mam wyrzuty sumienia , że nie oddałem kolesiowi. Teraz nie wiem czy zrobiłem słusznie. troche się przestraszyłem bo z tyłu stało z 9 dresów więc jak bym mu oddał to oni by się mogli przyłaczyć. Czy postąpiłem dobrze, że mu nie oddałem? Jeśli to wszystko prawda to dobrze zrobiłeś. Gdybyś mu oddał to może byłbyś bohaterem kolejnego marszu milczenia PS: a jakby było 8 w jeansach albo 10 w garniturach?

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173
w garniakach bym nie ruszał :D
możesz sobie nie wierzyć.
może troche przesadziłem. w pociągu sie przepychali - potem weszla policja i g**** zrobili bo jak sobie już poszli to się powtórzyło wszystko. No ale co poradzić - Polska ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
może troche przesadziłem. no chyba tak

pzdr

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Kurva mać, niektórzy to mają "przygody"...
Po tym jak każdego od nas j***eli, jakiś typ przyszedł i zaczął tą cała trójkę sam napier****ć. Po czym powiedział, że oni mają nas zostawić i poszedł w swoja drogę(...)
Po co to piszę? Bo mam wyrzuty sumienia , że nie oddałem kolesiowi. Teraz nie wiem czy zrobiłem słusznie. troche się przestraszyłem bo z tyłu stało z 9 dresów więc jak bym mu oddał to oni by się mogli przyłaczyć.
Wyrzuty sumienia - a to dobre
Trzeba było natłuc tym wszystkim "koksom" po kolei i może wtedy nie musiałbyś pisać tych wszystkich bzdur na forum...

Zmieniony przez - tlusty_kot w dniu 2010-12-10 22:20:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173
no tak, teraz każdy mądry jak gada.
niepotrzebnie to pisałem

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Nie patrz na to co było kiedyś tylko co jest teraz. U mnie mieszkał koleś który wysadził samochód gościowi za to że ten w gimnazjum podarł mu gazetę. (6 lat temu jakoś).... Albo robisz coś albo nie.

Jak już ktoś do mnie podchodzi i pyta się czy jest problem lub "ile ważysz i czy idziemy na ustawkę" to sięgam po coś do kurtki i mówię po rusku(ten język zepsuł mi najlepsze lata życia). Jakoś od początku roku nikt się potem bić nie chciał nawet jak byłem sam a od nich ekipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
eee,nie kumam czegoś
jakiś typ w pewnym momencie podszedł,zaczął tych co Was tłukłi napierdzielać,reszta nie zareagowała w ogóle,w sensie reszta z tych "arkowców"? To jakieś***** były a nie koksy.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Ze was nie zapytali za kim jestescie to az dziwne^^
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium