SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 440893

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1

Ch**

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1

Ch**

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
W szkole wkurza mnie jeden koleś. Popisuje się przed kumplami i mnie popycha zaczepia itp. zresztą nie tylko mnie bo innych kumpli także. Ja mam 180 cm i 65 kg, a on jest wyższy (ok 190cm) i dużo grubszy, można powiedzieć że jest wielki. Co zrobić w takiej sytuacji ? Jak się postawię to mi wy***** i będzie po temacie, a zaczepiając mnie ośmiesza mnie przed innymi i tym samym wkurza. Zacząłem trenować od feri na własnym sprzęcie, podnoszę więcej niż on ale to raczej niczego nie zmienia. Co poradzić na takiego przerośniętego kolesia ?(ps. obaj mamy 17 lat, gdy jestem z nim sam to nic mi nie robi, po prostu sobie gadamy, ale on raz jest wporzo a gdy są jego kumple to robi popisówke )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
skoro czujesz ze nie masz z nim szans w walce to moze trzeba sytuacje obracać w żarty? Odgryzac się słownie,nie udawać ze nie słyszymy gdy mówią na nas kretyn tylko zripostować to tak żeby wyszło na to że to on jest kretynem...

Z tego co napisałeś to jak jesteście sam na sam to zachowuje się w porzo więc myśle że jak mu powiesz o co chodzi,najlepiej z kimś kogo też "szturcha" że nie bawi Was taka forma żartu(bez agresji bo tym na początku niewiele zdziałasz,masz mu to powiedziec a nie zażądac od niego zmiany zachowania) to jesli klient ma pod kopuła poukładane to zrozumie i da sobie spokój.



Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-03-27 22:51:03

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Szczerze, na Twoim miejscu zaatakowałbym nawet, gdybym wiedział, że nie mam szans. Bo nawet jeżeli przegrasz to i tak gość widzi, że się stawiasz, i że za jednym razem możesz trafić go w czoło, a za drugim wybić mu zęby więc prawdopodobnie przerzuci się na kogoś innego, bądź uspokoi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1588
Jak on cie tak zaczepia przy kumplach a ty go znasz to jak cie np popchnie to mu lute z otwartej walnij ale mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1341
Bo nawet jeżeli przegrasz to i tak gość widzi, że się stawiasz, i że za jednym razem możesz trafić go w czoło, a za drugim wybić mu zęby więc prawdopodobnie przerzuci się na kogoś innego, bądź uspokoi

No tego to taki pewny bym nie był. Znam takie przypadki że młodziak nie wytrzymał presji i lutnął kolesia starszego w czerep. Tylko potem był jeszcze bardziej gnojony niż przedtem, więc nie podpuszczajcie chłopaka - różni ludzie chodzą po tej planecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Ale jak będzie się dawał pomiatać to coś to zmieni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1341
Jak ma kolegów to oni to załatwią, a tamten kozak nie musi się dowiedziec, kto ich na niego nasłał - dostanie wpi***ol raz czy dwa to będzie miał większy szacunek przy okazji do wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
BOHen - bez komentarza... bo sam nie jest w stanie się ruszyć i przejść z ekipą? Tego typu akcje są ostatecznością -.-
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium