SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441310

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3554
Tak nie boje sie go tylko boje sie bo nie wiem co on chce zrobic. Ja mysle wlasnie ze chce chyba mnie sprowokowac. Dobra zleje to moczem. Jak przyjedzie to t napise napewno co bylo piec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056
jakie rozbiezności kolega z kryminały z kosą a ty policjią

oszukałes ta osobę która cię straszy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3554
Nie ona probowala oszukac mnie. Jak juz mowilem to ja nie chcialem isc na policje bo dla mnie to nie jest rozwiazanie. Moj stary mi tak gadal. A kolega mialby tylko go nastraszyc, tak jak ten koles straszy mnie.
Chodzi o to ze sprzedalem pewna rzecz temu koleszczea dokladnie jego zonie chyba, i to sie popsulo i on to teraz chce mi oddac a ja mam mu kase oddac. Ale ja tej rzeczy nie chcialem przyjac bo jest popsuta pewnie i to jest oszukanstwo.
A on sie uparl przy swoim i jest jak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
foemka nie tragizuj, zna adres czy cos ? Po za tym nie pisz ze sobie poradzisz bo 30 latek a 17 jest roznica dostaniesz lomot na bank chyba ,ze gosc jest jakas lama kompletna.Drzwi ci chyba siekiera nie porabie zeby wejsc do domu i bic sie o jakies glupoty.My sie wydaje ,ze straszy tak bo chce zebys mu oddal kase za wszelka cene. Normalny 30 latek nie bedzie latal po miescie i wypytywal gdzie mieszka 17 letni oszust bo on musi go pobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Towar był z jumy?

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
W ogóle śmiech na sali...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2859
odpowiedź nasuwa się sama, przestań fantazjować i zejdź na ziemie..

...........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 759
z jumy na bezdomnym

...........................................................................................................................................................................................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Z.a.j.e.b.i.s.t.y. przykład na to jak można ludzi nastraszyć ;) I to mieszkają 300 km od niego.

http://e-prawnik.pl/biznes/prawo-cywilne/archiwum-1/odpowiedzi/zawarcie-umowy-na-odleglosc-aukcja-internetowa.html

Wyślij tego linka kolesiowi na maila i powiedz żeby się odwalił :)

Zmieniony przez - Puchatek83 w dniu 2009-12-04 13:05:14

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 715
siema,przypadkiem trafiłem na ten topic i mam jedno pytanie :

Zastanawia mnie co byście zrobili na miejscu chłopaka któemu ktoś podrywa w chamski sposób dziewczyne na ulicy, np. weźmy pod uwagę mnie jestem szczupły( choć od miesiąca staram się chodzić na siłkę) i idę z kobitą po ciemku gdzieś , nagle jakaś dresowa patologia rzuca jakieś chamskie odzywki w stylu , fajną masz dupe albo coś gorszego . Nie miałem jeszcze podobnego zdarzenia ale w życiu róznie bywa, a pewnie nie jedną osobe to w życiu spotkało - co w tedy lepiej zrobić wiedząc : a) dziewczyna mówi olej to ale w głębi duszy czujesz plame na honorze i odchodzicie, b) rzucasz jakąs odzywke w stylu odpie.dol sie albo coś, czy odwraczasz się i idziesz na solo wiedząc że Twoje szanse są małe. Ja np. osobiście zawsze sobie mówie że nie dałbym obrazić kochanej mi osoby ale z drugiej strony iść na pewny wpierd..l ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium