SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441444

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Pytam raz jeszcze - musisz się bić, że tak się tym przejmujesz? Nic się dotychczas w Twoim życiu nieprzyjemnego nie wydarzyło, a przeżywasz to, jak świnia okres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 723
Nie kompromituj się takimi tekstami. Dostałem już raz wpyerdol jak byłem mały i nie chce żeby się to powtórzyło. A co do tego czy musze - moja sprawa. Wiadomo, dorastam i wielu ludzi potrafi zajść za skóre. Temat jest o tym, że mam problem na osiedlu/w szkole a nie o tym, czy musze się bić... Więc jak tak masz pisać, to lepiej nie pisz wcale. Mam nadzieje że nie uraziłem. Nie pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Oj w biały dzień raczej żaden 20 letni koleś nie będzie ci chciał wp******ić.A po nocy chyba się nie szlajasz jeszcze.Ktoś mi kiedyś mówił że starsi podbijąją do starszych a młodsi do młodszych.
Jak masz tyle lat ile masz i młodą twarz to raczej bym się spodziewał że cię okrąży 5ka 12 latków z kamienic.Albo grupa osób podobna twemu wieku w granicy 13-17 lat.I raczej nic nie zrobisz.Twój pech.Chyba tylko sp*****lać.Myślisz że 1 na 1 do ciebie ktoś wyjdzie.Jak się coś zaczyna dziać.
Lęku się nie pozbędziesz tylko głupi się nie boi albo psychopata.Ważne żeby nie sparaliżował a zmobilizował.

Zmieniony przez - Jezi w dniu 2012-06-03 16:34:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Olej sprawę. Tu na forum raczej Ci nikt nie pomoże. Jak dojdzie już do "spotkania 3-ego stopnia" to i tak stres + zaskoczenie + adrenalina sprawią, że zapomnisz co tutaj pisaliśmy.

Po prostu nie wyglądaj ani na ofiarę, ani zbytniego cwaniaka to 99% sobie Ciebie odpuści jako cel ataku.
Skoro napastnicy wybrali Ciebie to po sprawie zastanów się co zrobiłeś źle.

Zmieniony przez - mikadorus w dniu 2012-06-03 19:19:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
KamilooS97
Nie kompromituj się takimi tekstami.


Jedyną osobą, która się na tę chwilę kompromituje jesteś Ty. Jak miałeś 7 lat, to Ci kolega z zerówki oko podbił i teraz masz uraz... Bywa. Szukasz na tym forum złotego środka, który nie istnieje. Żyj życiem normalnym, to nie będziesz miał problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 723
Napisałem, żebyś się nie kompromitował, no trudno, widocznie nie dociera. Tą historyjke to wiesz mamie opowiedz a nie mi. Nie szukam złotego środka, prosiłem o RADY. Każdy ma problemy w tym życiu normalnym....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
KamilooS97 - Mlody nie pyskuj do starszych
Czego sie trzesiesz ? Chcesz byc fifa rafa to sie zapisz na sporty walki, MMA, a psychika przyjdzie z czasem. Zreszta po co sobie wkrecac w banie, e wyjdzie ktos wiekszy i Ci naj**ie ?
Ogarnij sie malolat, znajdz pasje i sie tym zajmij, a nie jakimis problemami z dupy wzietymi. Jak za x lat przeczytasz co teraz pisales to j**niesz smiechem, bo w zyciu nie sa wazne jakies uliczne walki - buahaha. Spontan chlopaku, glowa do gory i zap*****laj, za nauke sie wez, zebys nie musial sie przekonac co to jest "uliczne zycie"

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Liść się sam na pysku kładzie, jak się czyta te jego wynurzenia. Do piwnicy się szczaw boi zejść, a chojraka w sieci zgrywa... Wszyscy mu trują, że nie ma się przejmować czymś, co nie miało jeszcze miejsca, a ten swoje. Jak grochem o ścianę.

Zmieniony przez - Ashardon w dniu 2012-06-04 19:20:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
Hehe dokladnie

Poza tym jak patrze teraz po forach jakie ludzie zadaja pytania to -

Kiedys jakos ludzie sobie umieli sami radzic z takimi "problemami", a dzisiaaj z kazda p******a biegna na forum i truja dupe.
Przynajmniej jest z czego sie posmiac

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 110
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium