SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441719

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
hey jak widzicie jestem na sfd od 2004 roku, wiec niby staz mam spory, ale niestety 1,5 roku przerwy zrobiło swoje i jest słabo
wszystko mi pospadało i wogole, od 1 stycznia wrociłem na siłownie i do biegania, SW jeszcze odpuszczam, bo waze tylko 64kg przy 170cm (bic 38cm, krata...) 1,5 roku temu wazyłem 80kg miesa
SW - 2 lata przerwy wczesniej MMA i BJJ (nie długo piorytetem zawsze była siłka)


a mam problem z gosciem z pracy, ktory bez powodu zaczepia i obraza rozne osoby, mnie tez zaczyna, sporo osob to akceptuje, ja niestety nie moge, zdrowie mi juz wrociło wiec od miecha lekko trenuje ogolno rozwojowo i siłownia, ale ile przez miech mozna odrobic

I teraz mysle co robic?
myslalem tak na słowne zaczepki, odpowiadac słownie ale przy kontakcie fizycznym odrazu na 100% reagowac, chyba ze odrazu atak... ew zaproponowac sparing w warunkach kontrolowanych


Teraz porownanie:

Ja: 170cm 64kg(za 2 miechy moze byc 72 dobrze przybieram na masie, a juz widze ze "pamiec miesniowa działa") siła srednio gł dobry martwy ok 200kg wycisk ok 90-100 aktualnie
kondycja ujdzie
mam 22lata

On: ok 178cm 75-80 kg trenuje ale nie czesto na siłce i czasem thai box raz na 2 tyg tylko
on ma 27lat


Kurde zawsze byłem na takie cos przygotowany jednak los wybrał cos takiego na czas mojego doła zyciowego i w dodatku słaba forma , najgorsza od lat



Zmieniony przez - turok16 w dniu 2011-02-02 00:37:12

Zmieniony przez - turok16 w dniu 2011-02-02 00:38:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
wysoki dobrze zbudowany silny" ja pod pojeciem takiego faceta rozumiem goscia 210 cm 180 kg 250 na klate. a trudno znalezc laske z takim facetem bo takich facetów jest bardzo malo

to trzeba było doczytać jak pojecie "silny facet" rozumieją kobiety.
To co opisałeś to dla większosc kobiet mutant,a nie dobrze zbudowany,silny facet.

turok16

ile tam pracujesz? moze z kims innym pogadac o tym typie,czy on tak zawsze ma(ale czy traktuje to po prostu jako formy żartów czy on na serio jest gotów każdego lać)
z nim też możesz pogadac o co mu chodszi.

bić się z nim? jak Ci zależy na pracy to odradzam,no chyba ze w obronie własnej.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
heheh taka historyjka mi sie przypomniała. U mnie w firmie (na szczęście w oddziale na drugim końcu Polski) jest taki typek który zawsze zgrywał cwaniaczka. Ma tak ponad 190 cm i waży ze 130 kg (tłuszczu) Do wszystkich rzucał jakieś głupie teksty kogoś tam lekko poturbował na imprezie służbowej, generalnie zawsze się do kogoś przypjerdalał jednocześnie przedstawiając siebie jako conajmniej trzeciego, zagubionego brata Kliczko. I zawsze mówił "wpyerdolić ci?" albo "możemy wyjść porozmawiać". Strasznie był zawzięty na jednego typa z którym siedział w jednym pokoju. Trwało to pare lat. Aż pewnego dnia.... cwaniaczek miał akurat dzień urlopu ale jako że jest nawiedzonym "menadżerem" to pszylazł do pracy bo coś tam musiał zrobić no i znowu pojechał z kolegą z biura i powiedział że mu zraz wpyerdoli. Jakież musiało być jego zdziwienie gdy kolega czekał na niego na parkingu. Dalej wydażenia potoczyły się szybko. Szast prast i cwaniaczek po zebraniu kliku strzałów rzuca swój ukochany neseser i biegnie w stronę biura. Połowa firmy w oknach wyje ze śmiechu. Cwaniaczek wpada prosto do gabinetu dyrektora i płacze: "panie dyrektorze a (tu pada nazwisko) mnie pobił" na co dyrektor: "co mnie to obchodzi. przecież ty masz dzisiaj urlop" W ciągu godziny był to temat nr.1 w całej firmie. a pracuje w niej ponad tysiąc osób....

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6774
wiemy dlatego taroo ma problem w szkole https://www.sfd.pl/pieprzony_problem,_pomóżcie-t693740.html#post10 

Nie ważne co powiesz.... ważne co zrobisz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No taki już jest ten świat....Bóg nie rozdaje równo
Jeden jest piękny ,drugi mądry ,a zdarzają się tacy którzy mają i to i to ,jak również tacy którym brakuje i tego pierwszego i drugiego.....Życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24356
Mam problem będę miał sparing na poważnie z gośćmi co mają 2-3 lata stażu w ogólnie. A niektórzy mają psychike dobrą i się nei boją lać.
Ja mam taki problem że u mnie właśnie z psychiką jest problem przed walką czuję paraliżujący strach i jest problem żeby walnąć z całej siły :/
WIEM WIEM NIE POWINNIENEM SIĘ W Takie coś mieszać ale cóż nie ma już wyjścia możecie mi coś poradzić na poprawienie psychy i jakieś rady jak odniesć jak najmniejsze obrażenia a i żeby jego trochę uszkodzić ćwiczę na siłowni warunki fizyczne mam bardzo dobre wzrost i waga... to moje atuty i też nie jedną walkę stoczyłem ale dawno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wypełnij profil: przede wszystkim ile masz lat? i co to za sparing?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
Vaniewski, glupi jestes. uwazasz ze jak ktos nie ma 55 cm w karku i wielkiej sterydowej żuchwy i szczęki to juz go kazdy zaczepia?

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
ja nie mam sterydowej szczeki, nie mam 55cm karku a mnie nikt nie zaczepia
tak czy inaczej taroo jestes bardzo niekulturalny, nie powinienes od glupich od razu nazywac. znasz go ?
wiec znamy juz przyczyne Twoich nieszczesc. nazywasz na daremno od glupcow, pozniej w******* dostajesz, proste.

Zmieniony przez - Dymq w dniu 2011-02-04 06:36:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
Nie nazywam nikogo od glupich bez powodu. ale teraz bedziecie w kazdym dziale wklejac moj temat pt. "pieprzony problem" ?

A i muszę się przyznać że wzielem nóż do szkoly(oczywiscie gleboko w plecacku) i powiem wam że mieliście racje. sralem w gacie jeszcze bardziej niz jakbym tego noza bo albo bym go nie wyciagnal i byloby tak jakbym tego wcale nie przyniosl albo bym go musial uszkodzic u poniosl bym konsekwencje albo by mi go odebral i bym soknczyl swoj marny zywot... Zresztą jak on sie dowiedzial ze mam kose to najpierw przez kogos tam spytal mnie czy ją mam a jak sie dowiedzial już ze mam to sie smial, czyli sie skvrviel nozy nie boi jak to sie mowi "nie cofne kijem wisly" noz za slaba bron na takich kozaków... juz chyba nie przyniose kosy do szkoly bo wole dostac wpier.ol, zzreszta nie mam dosc odwagi by kogokolwiek uszkodzic nozem...

Zmieniony przez - taroo94 w dniu 2011-02-04 10:08:03

Zmieniony przez - taroo94 w dniu 2011-02-04 10:21:43

Na chvj mi podpis?

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium