SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441324

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
nie robić mi tu syfu.
Teksty typu Twoja stara coś tam to se w gimnazjach rzucajcie.

A co do autora: Dlaczego wybrał akurat Ciebie do zaczepiania(pisałeś ze byłeś z ekipą)??? Wiesz coś o tym kolesiu???Rzuca się tak do wszystkich czy tylko do Ciebie??? Lubi się ponaparzać czasem zkimś czy poprostu leczy w ten sposób swoje chore kompleksy(poprzez zaczepianie młodszego)???

PS: Do lata to za wielkiej postury nie zbudujesz na siłce...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
No z tą posturą to prawda zresztą szczerze to, jeżeli jest z niego naprawdę taki zawodnik jak zrozumiałem to lepsza postura Ci i tak dużo nie pomoże. Bo jeżeli by się okazało, że np. coś ćwiczył to może Cię wtedy wziąć na szybkość a zakładając a i wówczas siłą przebić. Najlepiej jak już ktoś pisał napisz więcej szczegółów bo napewno unikanie na nic Ci się nie zda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50
pomylka

Zmieniony przez - percival w dniu 2008-02-10 13:50:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
przyczepil sie do mnie chyba za twarz
poprostu leczy w ten sposób swoje chore kompleksy(poprzez zaczepianie młodszego)???
<tak>
zaden z niego zawodnik, totalnie chudy, refleks normalny, czesto pije, wiec moze nawet gorszy niz normalny, ma wiecej sily niz ja, bil sie pare razy to i doswiadczenie tez ma z deka wieksze
nie chce napasc na niego z ekipa, bo to rozplatalo by wielka wojne, wole solo

"...dzis mowie czesc, kazdemu kto zasluzyl, kazdemu co dobrze mi wrozyl..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
cóż...wiec chyba wyjscia jak solo nie masz.
Ale pamiętaj na zasadzie ze nie Ty go atakujesz. Jak coś pyskuje to mu odpyskuj,jak Cie ośmiesza to go też ośmieszaj,póki Cie nie zaatakuje to i Ty go nie atakuj.
Jadnak jak już wystartuje do Ciebie z łapami to broń sie jak tylko będziesz mógł.
Przegrasz,trudno,ale za to mozesz zyskać w jego oczach tym ze się postawiłeś,zwłaszcza jak nie bedzie miał z Toba lekko.
Wygrasz,wtedy sam raczej będzie Cie unikał(co najwyzej moze z kumplami Cie szukać,nawet jak juz znajdzie to zawsze mozesz go ośmieszyć przy nich-że sam się boi że musi się zasłaniać kumplami że jest ciotą itp)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1

Ch**

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1

Ch**

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1

Ch**

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1

Ch**

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1

Ch**

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium