SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 440063

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5571
ty zamaist durne posty pisac idz do psychologa bo z toba jest cos nie tak, masz chore fantazje bo normalny czlowiem nie napisal by takiego tekstu

Wojownicy bądźcie czujni to są czasy nie spokojne
Serca od strachu wolne
W głowach myśli nie pokorne Jeśli życie jest walką to my wygramy tą wojnę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
Wy sie jednak nie znacie na zartach.
I nigdzie nie napisalem ze od koxu w pare dni urosne

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli na co dzień sypiesz w szkole takimi tekstami...to nie dziwię się że masz problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
Nie ,nie sypię takimi tekstami a tak wgl opowiem was co w szkole z tym chlopakiem. wiec nic mi nie robil bo akurat duzo nauczycieli bylo obok i wgl, ale patrzyl na mnie tak jakby chcial mnie zabic. i tu mam kape bo on na 100000 % mial jakies cykle sterydowe przez ferie. przed feriami to byla chudzina na 60-65 kg wygladal. teraz wyglada na 80 okolo i masy mu przyszlo w chvj ;/ nie moge byc gorszy od niego. chyba se kupie 100 metki + 10 omki kape mam w tej szkole jak on tak nabral masy

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8405
Idź do psychologa. Może nie jest jeszcze za późno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
Ale o co wam chodzi znowu ? ;/ chyba to normalne ze chce byc wiekszy od kolesia ktory mnie gnębi ;/
zreszty jak uwazasz ze chec brania koxu jest nienormalna to na tym forum polowa osob jest nienormalnych

a co do tego noza to macie racje, nie wzielem i nie mam zamiaru wziasc.

Zmieniony przez - taroo94 w dniu 2011-01-31 16:33:56

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Wbij sobie do głowy dzieciaku, że sama przewaga w ilości kilogramów na liczniku to nie wszystko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
chłopie
weź se wejdź do działu doping,nie przyznając się ile masz lat po prostu poczytaj o tym jak działają koksy i moze przestaniesz pisać takie brednie jak teraz o "cudach sterydów".

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
No wiem mniej wiecej jak dzialaja. ale jak ten gosc co mnie gnebi bierze i jakos mu to na zle nie wyszlo(a bierze powazniejsze srodki od mety czy omy na 100 % bo zeby wygladac na 20 kg wiekszego przez 2 tygodnie i jeszcze miec mniejszy bf to ja nie chce wiedziec co on bierze )

A z ciekawosci spytam(bo nie wiem) czy jest jakas roznica(pomijajac te prawne przedzialy i takie tam chodzi mi o biologiczne) w braniu koksu przez osoby 16-18 lat a np 20 w wzyz ?

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
prawne? takie same,zarówno dla pełnoletniego jak i nielata jest to nielegal
zdrowotne? poczytaj w dopingu,po to jest teb dział żeby nie pisać o tego typu rzeczach w innych działach.

a teksty o tym jak jakiś 17-sto latekcw dwa tygodnie zrobił 20kg przy za***istym bf-ie można skwitować mniej wiecej tak: "takie rzeczy,tylko w erze".

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium