SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 440157

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 569 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14642
To odpowiedź jest prosta odpuść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej jest jak ktoś cię zaczepia dać sobie spokój aż poczuje się pewnie a potem wystartować do niego z pełną mocą nawet jak jest z kumplami on wtedy nie wie co się dzieje i się cofa.

UWAGA nigdy sierpami, proste nisko głowa starać się celować w splot aż da sobie spokój i powie "coś ty uspokój się,zostaw mnie"

Już kilku próbowało tak ze mną i zawsze skutkowało choć jestem niskiego wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
Ile okolo potrwa az nos wroci do normalnego stanu? Bo nie wiem czy isc jutro na trening( trenuje boks ) to chyba krótko trenujesz jak nie wiesz jak to z noskiem bywa

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
queblo a jakby do cb w pracy czy gdzieś podszedł jakiś gość i gadał na cały głos że jesteś najwiekszy leszcz to byś nic z tym nie zrobił ?

praca to już z reguł ten etap wieku że ludzie są na tyle dojrzali że nie w głowach im sprawdzanie się rodem z podstawówki
a w podstawówce nie miałem takich akcji żeby ktoś do mnie darł ryja na caly korytarz ze coś tam o mnie myśli,ale na pewno nie dlatego że byłem od nich 3 razy większy
po prostu,nie wadziłem zbyt wielu osobom i zbyt wiele osób nie wadziło mi.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
O,widzę,że nowy sezon się zaczął po wakacjach.Będę wpadał od czasu do czasu,zobaczyć jak to młodzież się w szkołach i na osiedlach bawi


Najbardziej mnie śmieszy,gdy ktoś podaje swoje warunki fizyczne,wzrost,wagę i poziom BF i pyta,czy ma szanse w walce zkimś i się zastanawiam,czy dana osoba chce walczyć,czy brać udział w zawodach kulturystycznych


Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-09-13 11:58:56

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
słaby 56 ale chyba przy podobnym wyszkoleniu warunki fizyczne odgrywają największą role ? a tak wgl to dziś byłem w szkole i ci kolesie wgl na mnie uwagi nie zwracali, nawet na mnie nie spojrzeli.

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1512
Wszystko sie wyjasnilo.
Ten moj kolega nie kontkatowal prawie i nie wiedzial ze to ja ide a inni co znim byli (tez tak samo pijani jak on) namowili zeby walil.
Wiec jest wszystko jasne i on zaluje ze to zrobil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
taroo94 - to super.
michoHGJLB - to super.








Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 632
Dokładnie w szkole nie najważniejszy jest wygląd ale osobowość. Możesz być mały i chudy nic nie trenować a i tak nikt do Ciebie nie wyskoczy bo masz szacunek u ludzi. A może być tak że jestes rozrośnięty a i tak wszyscy się Ciebie czepiają.
Złota zasada w szkole być pewnym siebie ale nie być cwaniakiem ( ale to nie dla gimnazjum tylko starszych bo w gimnazjum im ktoś większy cwaniak tym ma większych cwaniaków za znajomych i jest taka "ekipa" że nikt nie zaczyna:D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 839
ja uważam ze liceum to jest ten wiek kiedy każdy ma swoich znajomych i wlasciwie ludzie nie zwracaja uwagi na innych (nie wiem jak tam w zawodowkach itd pewnie nadal jest kolorwa koszulka albo wezsze spodnie = trzeba na****c) - przy czym nie zwracaja uwagi na zasadzie "oo ten mi nie pasuje, to siep owysmiewam" itd ludzie jednak z wiekiem dojrzewaja a sam kiedys nie wierzylem bedac w gimnazjum ze tak moze byc ze nie ma jakiejs "elity cwaniakow" ktorzy najczesciej sa jednoczesnie niezlymi ciotami :>

nie zapominaj o aspekcie duchowym. SOG'i poproszę.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium