SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakub Szczerba przygotowania do zawodów-DT

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10395
Pewnie żona Roberta Piotrkowicza będzie z natryskiem brązującym. Mnie o wiele bardziej podobal sie kolor po 1 natrysku niz po 2 wartswach Jan tana.

Zmieniony przez - ZuluM w dniu 2012-03-22 19:27:54

Nie dążąc do rzeczy niemożliwych na pewno ich nie osiągniesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Dobra forma, pewnie po ładowaniu będzie jeszcze lepiej. Zobaczę Cie na scenie na Debiutach w sobotę. Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Zulu-JanTana rzeczywiście gorzej wygląda ale ja mam ProTana i tutaj jest różnica w bronzerach.Moim zdaniem ProTan jest lepszy.
ProSatan-Do zoabaczenia:)

Już jutro wielki dzień!!!

Zmieniony przez - QbaKing w dniu 2012-03-23 07:22:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
to musze zobaczyc jak bedziesz wygladal bo ja sie smarowalem jana tana .. pro tana jeszcze nie uzywalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Niestety nie udało mi się wejść do finału,ale plan ogólny został zrealizowany.Byłem najmłodszym zawodnikiem,reszta miała od 24lat w górę.Jestem bardzo zadowolony ze startu!!!:)Teraz 3tyg odpoczynku od diety i od siłowni a potem znowu przygotowania na październik do Mistrzostw Polski!!!Wtedy już będzie podział na kategorie wiekowe:)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15347
czemu oni tacy wielcy?
Ja myślałem, żę to są debiuty..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Bo to są debiuty...ale czy to znaczy że nie mogą być duzi?;p...hehehe dobre;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
Gratulacje KUBA!!! Dobrze prezentowałeś sie wśród dużo starszej konkurencji. Docięta sylwetka dobrze. W jakim klubie byłeś u trenere w Lublinie? Znaczy pod czyim okiem startowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15347
chodzi mi o to, że to wszystko to amatorzy?
W sensie nigdy wcześniej nie startowali?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROMO

Następny temat

Ocena diety, treningu, suplementacji- test Hi Tec

WHEY premium