SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakub Szczerba przygotowania do zawodów-DT

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Kolejne fotki







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
aeroby po treningu nog to dobry pomysl? A i masz niski bf to aero robisz by apetyt miec lepszy czy starasz sie jak najmniej zalewac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402439
a jak wagowo sie zmieniło od zawogów sfd?
zdjecia
mniejsze wiec gorzej o porównie troche ale przybyło chyba pare kilo co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Aeroby zrobiłem dzisiaj bo jutro nie dam rady;).Staram się nie zalewać wiadomo no ale teraz i tak redukcja;)już tylko miesiąc ponad do zawodów.
wincol-na zdjęciach z mr.sfd ważyłem 85kg a teraz ważę 80kg:)Jestem w 5 tygodniu redukcji;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402439
poważnie ?
no to na moje oko nie widac tego na pewno,powiedział bym ze jest wiecej, moze sklad ciala sie zmienił dlatego
chociaz najlepiej porownywac zdjecia tej samej wielkosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Wiadomo...Ale teraz mam bardziej wszystko zbite,mimo tego że kilogramów ubyło poprzez redukcję to bardziej podoba mi się taka sylwetka:)Wszystko jest już bardziej odsłonięte itp...w sumie o to chodzi na redukcji:)No sędziowie to ocenią na zawodach i zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402439
no dokładnie, dlatego taka roznica wizualna, ale to tylko na +
powodzenia w dalszych przygotowaniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Nie dziękuję i zapraszam do zaglądania:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402439
to na pewno :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
dobre forma, dajesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROMO

Następny temat

Ocena diety, treningu, suplementacji- test Hi Tec

WHEY premium