SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakub Szczerba przygotowania do zawodów-DT

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Nie dziękuję;)Motywację mam ogromna do ciężkiej pracy.Uwiecznieniem wysiłku,wyrzeczeń itp będą zawody.Cały czas daję z siebie 100%,ale teraz wiem że to musi być 110%:)Jestem maksymalnie skupiony na przygotowaniach,teraz tylko to mam w głowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
TM1-będzie bardzo ciężko.Jak dla mnie sukcesem będzie pierwsza piątka;)No ale oczywiście robię wszystko by wypaść jak najlepiej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402439
mysle ze nie ma co sie spinac jak na pierwszy start i napalac sie nie wiadomo na jak dobry wynik, bo pozniej mozna sie zrazic do tego,
pierwsze podejscie to chyba bardziej na przetarcie i sprawdzeni jak to jest, zdobycie pewnych doswiadczen
tak ze nie bedziemy rozliczac Cie Qba z tego startu ha!ha!
ale pózniej to juz inna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3175
Mi tylko pozostaje się podpisać pod ostatnią wypowiedzią wincola.
Masz Kuba do klasyka naprawdę dobre predyspozycje i jeśli cały czas będziesz miał do tego sportu tyle serca, to wróżę Ci dobrą przyszłość
W tej chwili wygląda to na tyle ładnie i proporcjonalnie, że wyjątkowo nawet nie będę negować Twojej wagi. W przyszłości nie wątpię że będzie trochę więcej, ale teraz jeszcze nie czas na to ;) No i jakby nie patrzeć, nie będziesz jak na razie musiał się martwić o to czy zmieścisz się w limicie wagowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Zgadzam się z wami chłopaki:)...Tym bardziej że jak wiadomo na Debiutach nie ma podziału na kategorie wiekowe więc tym bardziej będzie ciężko.Co innego już będzie można powiedzieć 1 Kwietnia na Mistrzostwach Ziemi Puckiej ale do kwietnia jest jeszcze trochę czasu więc na razie myślę o Debiutach i o tym żeby jak najlepiej wypaść:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402439
"Zgadzam się z wami chłopaki:)" i dziewczęta Qba, bo ktos mogły poczóc sie urazony

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-02-19 16:58:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203174
aeroby ile kręcisz ? po siłowni tylko ? bo coś nie mogę doczytać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
wincol-masz rację:D
KoliF-aeroby kręcę 3 razy w tygodniu po treningu siłowym od 35 do 45min.Bieżnia lub rowerek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14056
jakie masz suple ?

Born 2 Per form

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402439
na pierwszej stronie Qba napisał jaka suplementacje stosuje,
proponował bym dokładniej czytac temat zeby nie robic tu koledze bałaganu powtarzajacymi sie co chwile pytaniami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROMO

Następny temat

Ocena diety, treningu, suplementacji- test Hi Tec

WHEY premium