SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakub Szczerba przygotowania do zawodów-DT

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14056
oj sorka, myślełaem że to fotki z mr sfd waga 85kg, a to 80kg

Born 2 Per form

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
TM1-Te fotki które tutaj są wstawione są aktualne tak jak wincol napisał:)
Jutro idę do pracy,tak jak pisałem mam zmiany po 24h(tak od 7 rano do 7 rano;p) nie jest lekko ale za to potem 3dni wolnego więc idzie się przyzwyczaić:)Skończyłem przygotowywanie jedzenia na jutro,już popakowałem je w pojemniki i czeka w lodówce;p.W pracy mam tyle dobrze że jem kiedy chce:)Więc jem co 2,5/3h:).Zawsze jak przychodzę po pracy jem pierwszy posiłek,prysznic i spać,ale to już opisze w niedzielę.Zawsze przed pracą kładę się wcześniej spać bo wiadomo muszę wypocząć więc o godzinie 21:00 spać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14056
kuba, pracujesz w ochronie czy straż pożarna?

Born 2 Per form

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Pracuje w ochronie.Normalnie stoję w Tesco a w weekendy dorabiam na bramce;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
A jak zarobki? Da sie przezyć bez wsparcia rodzicow?
Juz nigdzie sie nie uczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Powiem tak.Wszystko co zarobię wydaję na kulturystykę:)Ogólnie daję radę jakoś,a jak trzeba to i rodzice pomogą.Niestety trochę noga się podwinęła na matematyce(matura):/...no ale w tym roku będę pisał matmę jeszcze raz.Mam nadzieję że już teraz będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Właśnie wróciłem ze służby.Tak jak pisałem trwała 24h.Oczywiście do pracy jedzenie popakowałem w pojemniki.Pobudkę tego dnia miałem o godzinie 5:30,spożyłem porcję bcaa a o godzinie 6:00 zjadłem śniadanie.Wziąłem porcję witamin i magnezu.O godzinie 7 byłem już w pracy.Ostatni posiłek zjadłem o godzinie 18:00,a o godzinie 21:00 dopiłem jeszcze porcję białka.Z racji tego ze w nocy trochę mnie ssało to zjadłem dwa małe jabłka.Dzisiaj o godzinie 7:00 skończyłem służbę.Po dotarciu do domu zjadłem pierwszy posiłek,wziąłem porcję witamin i magnez.Teraz pod prysznic i spać;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Robione telefonem komórkowym więc słaba jakość;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3175
Kuba, jaka waga teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
80kg;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROMO

Następny temat

Ocena diety, treningu, suplementacji- test Hi Tec

WHEY premium