SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakub Szczerba przygotowania do zawodów-DT

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
wrathjr-tak,jak dla mnie są bardzo dobre,dobry krój i materiał.Jak dla mnie zakup trafiony,jestem bardzo zadowolony.
Biały Szejk-oczywiście PRO to PRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Gdybym mieszkal od niego troche blizej pewnie poprosilbym takze go o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
fakt trochę sporo. Ale wiadomo, pomoc z najwyższej półki. I rozpisuje Ci np dietę do następnego spotkania, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Tak.Tak jak napisałem omawiamy wszystko,ja przedstawiam swoje zapiski itp.Analizujemy wszystko razem i myślimy co dalej.Więc w sumie myślę że za taką pomoc to wcale nie aż tak duża suma.Tym bardziej że jadę kiedy czuję potrzebę.Jeśli wszystko idzie ok to nic nie muszę zmieniać,jeśli coś mnie martwi lub coś jest nie tak wtedy jadę i robimy zmiany.Taka współpraca mi się podoba,a przy tym sam dużo się uczę.Nie można wszystkiego zwalać na trenera,trzeba też samemu się uczyć na sobie.A trener ma nas jedynie naprowadzić i nam pomóc.Takie jest moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
dobre podejście

Ale faktycznie to jest super sprawa. Gdy tylko ma się jakieś wątpliwości to trener pomoże je rozwiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11164
A powiesz mi jeszcze jak z tą rozmiarówką jest? Bo nie wiem jaki ten rozmiar dobrać żeby one dobrze leżały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
No fakt nie jest duzo jak za tak profesjonalna pomoc i dobrze miec takiego kogos kto cie naprowadzi ale wiadomo roboty za ciebie nie zrobi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
wrathjr-nie powiem Ci dokładnie.Powiem tyle że ja wziąłem rozmiar L na oko.I się udało,bardzo dobrze leżały i leżą;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Zawsze bedziesz mogl wymienic ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Z tego co wiem to szyją też na rozmiar.Więc skontaktuj się z nimi i Ci powiedzą co i jak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROMO

Następny temat

Ocena diety, treningu, suplementacji- test Hi Tec

WHEY premium