SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakub Szczerba przygotowania do zawodów-DT

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Dzisiaj wstałem o godzinie 7.Wziąłem porcję bcaa i nie długo zjem pierwszy posiłek.
Jakoś kolo 9 jadę do Lublina.Poćwiczyć pozowanie i już wymyślić układ dowolny bo najwyższy czas na to:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Nie dawno wróciłem z Lublina.Trener zobaczył jak tam forma i poćwiczyłem pozowanie.
Przed chwilą zjadłem 200g piersi z kurczaka,50g ryżu,warzywa i po posiłku wziąłem tabletkę Vitamin A-Z.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Jutro mam służbę i właśnie skończyłem przygotowywać posiłki do pracy.Do zjedzenia dzisiaj został mi już tylko tuńczyk.
Dzisiaj wcześniej się położę żeby się dobrze wyspać;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
KSW cza oglądać

Zmieniony przez - wojtek6 w dniu 2012-02-25 19:54:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
E tam wolę się zregenerować dobrze;p:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Wstałem o godzinie 5.15.
Wziąłem porcję Bcaa Powder i 20min później zjadłem posiłek.Po posiłku wziąłem porcję Vitamin A-Z.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Zaraz będę wychodził do pracy.Więc do jutra;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1225
Twój dziennik mi imponuję. Bardzo szczegółowo wszystko opisujesz,można wywnioskować,że masz nieziemski zapał do tego co robisz. Podobają mi się Twoje wypowiedzi,a sport jakim jest kulturystyka jest już Twoim nałogiem;). Sylweta sama w sobie idealna. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci pierwszego miejsca na podium!

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Vodka52-bardzo dziękuję za te słowa,bardzo mnie podbudowały:)Masz rację kulturystyka jest już moim nałogiem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
O godzinie 7 skończyłem pracę.Zjadłem pierwszy posiłek wziąłem porcję witamin i zaraz idę spać.Dzisiaj trening nóg,ale o tym już jak wstanę;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROMO

Następny temat

Ocena diety, treningu, suplementacji- test Hi Tec

WHEY premium