SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakub Szczerba przygotowania do zawodów-DT

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Witam serdecznie!Nazywam się Jakub i jestem z Radzynia Podlaskiego.Mam 19lat.Siłownią zajmuję się od 4lat.Myśl o startach narodziła się rok temu,ale to było tylko marzenie.W wakacje poznałem Mateusza Polaszka(zeszłoroczny MP w kulturystyce juniorów młodszych).Mateusz zapoznał mnie ze swoim trenerem,Pan Sławomir Pawełczak.I tak to się potoczyło.Od czerwca zacząłem przygotowania do zawodów.Z racji tego że jestem dosyć wysoki będę startował w klasyku w kategorii +180cm.Aktualnie jestem na redukcji.24marca Debiuty Kulturystyczne a 1kwietnia Puchar Ziemi Puckiej w Kulturystyce.Jak wiadomo kulturystyka to nie łatwa sprawa,dieta,wyrzeczenia i co za tym wszystkim idzie spore koszta finansowe.Ale jest to moja pasja.Uważam że jak się coś kocha i robi się to z przyjemnością to wszystko inne jest mało ważne.Wieczorem dodam zdjęcia żebyście mogli zobaczyć moją aktualną formę;)
Dieta:
Posiłek 1
-7jaj,100g owsianki,2 banany
Posiłek 2
-200g łososia wędzonego,50g ryżu,sałatka warzywna,2 łyżki oliwy z oliwek
Posiłek 3
-200g piersi z kurczaka,50g ryżu,sałatka warzywna,2 łyżki oliwy z oliwek
(po treningu jeden banan lub jabłko)
Posiłek 4
-200g ryby(tilapia,dorsz),100g ryżu,2 łyżki oleju z pestek winogron,2 łyżki oleju z siemia lnianego,sałatka warzywna
Posiłek 5
-2 puszki tuńczyka(w wodzie),1 łyżka oliwy z oliwek

Split:
Dzień I
Klatka,Barki,Brzuch
Dzień II
Plecy,Biceps,Triceps
Dzień III
Uda,Łydki,Brzuch

Ćwiczę 4 razy w tygodniu,ostatni dzień czyli 4 powtarza mi się z 1.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Po posiłku nr 3 który zjadłem jakieś 1,5h temu i po spożyciu porcji supli idę na trening:)Dzisiaj trenuje nogi.Jak wrócę to zdam relacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no to powodzenia bede wpadał

co tak dziennik akurat w tym dziele?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Ponieważ uważam że HiTec to bardzo dobra firma.A tak na marginesie to tutaj w dziale mają swoje dzienniki Andrzej Kołodziejczyk,Karol Małecki,Tomek Pabiniak,Tomek Bobrowski:)Zawsze uważałem ich za jednych z najlepszych,często przed siłownia oglądam filmiki z nimi które dają mi kopa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Właśnie wróciłem z siłowni.Dzisiaj wykonałem trening nóg:
-uginanie podudzi w siadzie 3x15-20
-uginanie podudzi jednonóż stojąc 2x15-20
-wyciskanie na suwnicy 4x12-15
-wyprosty nóg na maszynie 3x15
-wspięcia na palce 3x25
-wyciskanie palcami stóp na maszynie(łydki)2x15-20
Potem wypiłem aminokwasy i przeszedłem do aerobów.Zrobiłem 15min na bieżni i 25min na rowerku.Po treningu wypiłem porcję białka.Zaraz zjem posiłek po treningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
trening i diete podałes , a jak wyglada z suplementacja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Rano zaraz po śniadaniu łykam porcję witamin i magnez w dni nie treningowe przed śniadaniem porcję bcaa.Przed treningiem pre-workout i bcaa.Po treningu siłowym a przed aerobami bcaa.Po całym treningu białko.W pracy mam zmiany po 24h więc muszę brać sobie jedzenie w pojemniki i do pracy.W nocy już nic nie jem,dopijam tylko porcję białka;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
to praca mało sprzyjajaca,
startowałes w mr sfd nie?
jak postepy od tego czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Startowałem:)Wieczorem wstawię fotki więc ocenisz sam:)...Napisz odrazu co myślisz o formie,będę wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Kilka fotek aktualnej formy;)













Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROMO

Następny temat

Ocena diety, treningu, suplementacji- test Hi Tec

WHEY premium