SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakub Szczerba przygotowania do zawodów-DT

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
Czesc Quba sledze twoje poczynania i chyle czoła dobra robota
jest rozstep jest postep!
Walisz do mundurowki dobrze robisz,ja tez teraz walcze o zmiane kategori z dupy na A.Musze pismo do komendanta WKU napisac o prosbe powolania komisji lekarskiej!
Fajna forma u Ciebie jak sobie radzisz z posilkami w te upały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
No ciężko jest bo nie chce się jeść,ale wiem że bez michy nic nie osiągnę więc po prostu jem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
ilw wydajesz miesiecznie na jedzenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
QbaKing widzę, że wybraliśmy podobną profesję. Ja od października rozpoczynam studia w WSPOL w Szczytnie, a później służba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Ja tam wolę zacząć od profesji i w czasie służby się dokształcać.
Jacek-nie powiem Ci dokładnie ale w sumie ponad 1200zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Też myślałem nad tą opcją ale wybrałem najpierw szkołe, a później służbę. Komisja lekarska w twoim przypadku to pewnie formalność. Tylko poźniej masz chyba 6 miesięcy szkółki więc może być ciężko forme urtzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
No niestety,ale jak coś to tak czy siak na pewno formę odbuduję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
Kurcze Quba 1200 ponad!!! musisz chyba stejki wolowe zajadac moj budrzet to jakies 25zł dziennie.W tej cenie mam ok:
600g kurczaka 8,50
woreczek kaszy/ryzu/makaronu ok 1,50
jakies warzywko brokuł,surowka grzeskowiak,szpinak 3zł
platki owsiane gorskie hurtowo kupuje w mak..o ok 89gr za opak 0,5kg
sniadanie 5 jajek 2,50
no na kolacje twarog 2,30 +truskawki ok 2zl
dwie butelki wody mineralnej 2zł
no i do kazdego posilku olej lniany lub ol. oliwek

Razem na miesiac cos ok dajmy na to 700zł bo raz w tyg robie sobie rybny dzien i sama rybe wcinam
Ladnie to sobie wyliczyłem co hehe moze to przez to ze jestem z Pyrlandi (Poznan)
Wiecej nie moge wydac bo za reszte trza rachunki poplacic i kobiete raz na jakis czas na kolacje lub do kina zaprosic

Zastanawiam sie od jakiegos czasu czy nie lepiej by było skonultowac sie z jakim profesjonalista w celu omowienia diety,bo jak narazie ze wszystkim radze sobie sam.Pisałem juz miedzyinnymi do Tomka P. zobaczymy moze on cos mi pomoze.
Mam problem bo nie moge zgubic cm w pasie a na tym głownie sie skupiam obecnie mam 90 cm w pasie moja waga to 90kg rano.Mam tendencje do szybkego lapania fatu tak mi sie wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no niestey nie jest to tani sport chociaz wiem ze jak ja nie bylbym na dietach to chyba wydawalbym jeszcze wiecej na przekaski sklepowe i na miescie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Faktycznie kasa spora, ale jest to dobra inwestycja, a nie jak inne. Np papierosy. Jak można wydać tysiaka na fajki i płakać, że nie ma na nic pieniędzy, i do tego jeszcze się sami trują
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROMO

Następny temat

Ocena diety, treningu, suplementacji- test Hi Tec

WHEY premium