SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakub Szczerba przygotowania do zawodów-DT

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
najlepsza twoja poza to najszerszy tyłem. Widać tu doskonale wąską talię i szeeroki plegar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Dzięki za opinię;)

Właśnie wróciłem z basenu.W sumie przepłynąłem 4 długości sobie tak na spokojnie.Potem siedziałem w brodziku z biczami wodnymi i w jacuzzi.Ogólnie czuję się świetnie no ale jestem trochę wypompowany:)Teraz zjem ostatni posiłek,wezmę suplementy,posiedzę z godzinkę przy komputerze i spać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
oj po przebywaniu w wodzie to chce się jeść no ale niestety, co nie Kuba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
To prawda:D...ale na 30min przed wyjściem na basen zjadłem 200g tilapii.Teraz zjadłem puszkę tuńczyka,100g makaronu brązowego z pełnego ziarna,do tego pomidora i kawałek papryki i zaraz lecę spać.
Dobrze że mam blisko na basen bo zaledwie ok. 500m;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
nie czujesz mocnego głodu jak na taki okres?
Wychodzisz w Mińsku na MP Juniorów, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
Pieknie widac ze miesa przybyło,kopyta sie zaj**iscie prezentuja,widac ze pan Robert umie poprowadzić zawodnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
xmejux-Tak wychodzę na MPJ w Mińsku w kategorii Kulturystyka Klasyczna Juniorów do lat 23(wszechkategoria).Już wszystko pozałatwiałem z licencją i kartą zawodnika.Wszystko zapłacone i już się zarejestrowałem na zawody na stronie mińska.Więc już o to głowę mam spokojną,pozostaje tylko zrobić mega formę!
Jacek-dzięki za opinię,wiele dla mnie znaczy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
A co do głodu to wiadomo czuję go ale najbardziej jak się kładę spać.Dzisiaj miałem koszmar!Śniło mi się że zjadłem 3 batony!!!I miałem takie wyrzuty sumienia że to masakra!!!Jak się obudziłem byłem cały spocony i cieszyłem się że to tylko sen:D...hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
hahaha uwazaj aby to nie byl proroczy sen ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
hahhaha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROMO

Następny temat

Ocena diety, treningu, suplementacji- test Hi Tec

WHEY premium