SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakub Szczerba przygotowania do zawodów-DT

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Richard-dzięki wielkie;)Tak jak napisałem wcześniej teraz 3tyg odpoczynku,trochę też już brak kasy i dlatego nie jadę dalej z zawodami.Po tej krótkiej przerwie zabieram się za dokładanie masy z pomocą Pana Piotrkowicza i w październiku będę wychodził w MPJ w Zabrzu:)
Wstaw na mój dziennik nasze foto wspólne:D!!!!!
Mate-dziękuję za miłe słowo:)Oczywiście że będę prowadził dziennik cały czas,masując i potem jak wejdę na redukcję to także.Spokojnie nie zostawię was,hehe!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
czasami tak jest kolego !!!! poziom wysoki ale najwazniejsze ze spelniles swoje marzenie wystepu na scenie!!!!! pamietaj jak walczyc to tylko z najlepszymi!!!!! daz dalej do sukcesu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
W 100% się z Tobą zgadzam Tomku.Oczywiście dalej będę dążył do celu:)!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
to dobrze .. takie podejscie mi sie podoba... trzeba walczyc o to zeby byc najlepszym .. a sa frajerzy co wyjda na kiepskich zawodach na 4 zawodnikow sa na 3 miejscu i robia z tego mega sukces ..
powodzenia a zobaczysz ze konsekwencja poplaca .. zapytaj Andrzeja !!!!! po wielu latach startow czesto poza pudlem na MP teraz jest 2 zawodnikiem swiata ale na ten sukces pracowal wiele wiele lat!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Wiem o tym.Przez 11lat trenowałem Taekwon-do ITF więc co nieco wiem na ten temat:)Ale teraz to kulturystka jest moją pasją i będę dążył do tego żeby w końcu stanąć na pudle a kiedyś na najwyższym stopniu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
I już wcale nie interesuje cie teakwondo całkowicie zrezygnowałeś z tego ?nie masz czasem ochoty potrenować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Nie.Tak na prawdę Taekwon-do nigdy nie było moją pasją tak jak kulturystyka.Teraz dopiero się o tym przekonałem.Fajnie było,dużo zwiedziłem itp,ale ogólnie to nie było to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
to dobrze to jest charakter zawodnika !!! powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Uważam że trzeba sobie wybrać jedną dyscyplinę i to w niej starać się być najlepszym.Łapiąc przysłowiowe kilka srok za ogon tak na prawdę w niczym nie będziemy dobrzy.A mając tylko kulturystykę,wkładam w to całe serce i cały swój czas,nic innego mnie nie rozprasza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
swiete slowa jezeli ktos nie traktuje tego jako zabawy a chce sie zajac jakas dyscyplina wyczynowo ciezko byc dobrym we wszystkim trzeba sie bardziej ukierunkowac... czesto bywa ze nawet cwiczac na silowni ktos chce byc najwiekszy najsilniejszy najlepiej pociety .. ciezko w jednej dyscyplinie byc naj .. a co dopiero dobrym w kilku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROMO

Następny temat

Ocena diety, treningu, suplementacji- test Hi Tec

WHEY premium