SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakub Szczerba przygotowania do zawodów-DT

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
takie pogody niestety u mnie dodatkowo kazdy narzekal na samopoczucie a to cisnienie a to bole glowy poczatek tyg masakra oby to sie zmienilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
No miejmy nadzieję że wszystko szybko wróci do normy.Dzisiaj też zapowiada się ciężki trening,po pierwsze plecy,po drugie ta pogoda.No ale nic,nie ma co zwalać winy na pogodę. Train Hard Or Go Home!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Jutro tak jak już mówiłem będziemy kręcić filmik z mojego treningu:barki,triceps.A dzisiaj wykonałem hardcorowy trening pleców.
Plecy:
-martwy ciąg 5x20-4 (ostatnia seria z ciężarem 185kg)
-wiosłowanie T gryfem chwyt neutralny 3x12-8 (ostatnia seria drop set)
-ściąganie liny górnego wyciągu do brzucha w staniu 3x15-10
-przyciąganie drążka wyciągu dolnego w siadzie nachwytem 3x12-8
-szrugsy na maszynie 3x12-10
Aeroby:
-tak samo jak wczoraj czyli interwały na bieżni 25min




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
mi juz powoli brakuje takich ciezkich treningow..... i czestszego bywania na silowni.... ale jeszcze trzeba bedzie zrobic okolo 2 tyg przerwe w treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Ale za to potem dorzucisz do pieca:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Panowie,filmik nagrany.Wejscie na silownie drobne,spozywanie supli,rozgrzewka,trening i na koniec pozowanie;)Mam nadzieje ze bedzie na co popatrzec.Jutro kolega zajmie sie montazem.Przepraszam ale nie mam zbytnio czasu bo dzisiaj mam urodziny i drobna impreza sie szykuje za znajomymi,grill itp.Oczywiscie ja jestem na redukcji wiec nie pojem:(ale to nic.Wiec do jutra!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Szerokości życze i sukcesów w tym pieknym, a zarazem najtrudniejszym sporcie na świecie jakim jest kulturystyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no to najlepszego z okazji urodzin a na filmik poczekamy miejmy nadzieje ze fajne dzielo wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Filmik już jest gotowy.Jakoś do południa go dodam bo jeszcze kolega musi wrzucić go na youtube.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROMO

Następny temat

Ocena diety, treningu, suplementacji- test Hi Tec

WHEY premium