SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakub Szczerba przygotowania do zawodów-DT

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15347
okk dzięki :)
A mógłbyś jeszcze powiedzieć jak jest z ciężarem na klatkę i ile razy się podciągasz?

Zmieniony przez - Mate w dniu 2012-02-20 17:53:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Podciągam się 20 razy....Klatkę zawsze miałem słabą.Jeśli chodzi Ci o ławkę płaską to Ci dokładnie nie powiem ile wyciskam sztangą bo robię hantlami.I raczej skupiam się na skosie.Na masie robiłem hantlami 38kg na 10 powtórzeń teraz robię hantlami 30kg 12 powtórzeń dlatego taka rozbieżność w ciężarze bo po pierwsze mniej siły a po drugie nie ma u mnie na siłowni hantli między 30 a 38kg;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402439
Mate
Mógłbyś dodawać obciążenia do opisu treningów? Wiem, że one Ci nie robią w ogóle ale dawało to by lepszy pogląd na to jak ćwiczysz :)


sorry ale pod jakim wzgledem lepszy poglad...?
ciezar to tylko srodek do osiagniecia wiec dziwne stwierdzenie co najmniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15347
Dla mnie nie jest dziwne.
Przykładowo gość ćwiczy takim ciężarem wygląda tak Ty ćwiczysz większym wyglądasz gorzej (obydwoje macie taki sam cel), wtedy trzeba się zastanowić nad swoją dietą i techniką treningu, rozumiesz? :)

no wiadomo, że dochodzą jeszcze predyspozycje i uwarunkowania genetycznie ale mniej więcej tak to działa..

@ Qba - dzięki ;8

Zmieniony przez - Mate w dniu 2012-02-20 18:20:04

Zmieniony przez - Mate w dniu 2012-02-20 18:20:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402439
niestety nie rozumiem,
bo to jaki kto ciezar dzwiga zupełnie sie nie przekłada na to jak kto wyglada, dziwne masz podejscie do tego...

ale nie robmy spamu koledze, nie bede juz na ten temat dyskutował
najlepiej jak Qba Ci to wytłumaczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Chyba już wiem o co chodzi Mate;p...Chodzi mu o to że mimo tego że np ja ćwiczę takim ciężarem jak Mate to i tak wyglądam gorzej od niego(przykład):)...No ale w sumie sam sobie Mate odpowiadasz że nie ważny jest ciężar a predyspozycje i podejście odpowiednie do treningu.Mówi się e tam ''Ty'' masz dobry gen a ''ja'' słaby więc Tobie lepiej idzie.Wiadomo genetyka odgrywa dużą rolę w treningu,ale uważam że upór,determinacja i dążenie do wyznaczonych sobie celów jest o wiele ważniejsze:)Ja ogólnie genu nie mam dobrego,ale cholernie się staram i dążę do bycia jak najlepszym.Powoli krok po kroku ale w końcu osiągnę swój cel!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15347
Mniej więcej o to, po prostu zapytałem o ciężar mimo to dużo czynników składa się na końcowy efekt ;)
Qba myślę, że jednak trochę gena masz - świetne proporcje :):)

Zmieniony przez - Mate w dniu 2012-02-20 21:20:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Dzięki Mate;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Dzisiejszy dzień rozpocząłem o godzinie 7.
O 7.30 zjadłem pierwszy posiłek.
Posiłek I:
-7 jaj
-150g płatków owsianych
-1 banan

Ten posiłek robię w formie jajecznicy.Smażę na PAMie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Posiłek II:
-200g łososia
-50g ryżu
-warzywa
-2 łyżki oliwy z oliwek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROMO

Następny temat

Ocena diety, treningu, suplementacji- test Hi Tec

WHEY premium