IFBB Tampa Pro 2020 to pierwsze ważne zawody, które odbyły się po dość długiej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19. Był to zdecydowanie bardzo ekscytujący czas zarówno dla zawodników, jak i fanów. W weekend poznaliśmy zwycięzców, którymi byli m. in. Hunter Labrada (Open), George Peterson (212) czy LaDawn McDay (Women's Open). Jeden z zawodników zwrócił szczególną uwagę publiczności oraz sędziów. Pochodzący z Puerto Rico - Hector Ramos Amador wygrał pokaz NPC Classic Physique General i Men's Open na NPC Tim Gardner Tampa Extravaganza, stając się najniższym zawodnikiem, który kiedykolwiek został mistrzem klasyfikacji generalnej.

Amador ma zaledwie 134 cm wzrostu, ale wyglądał absolutnie niesamowicie dzięki świetnym proporcjom i nienagannej formie. Pokonał konkurentów znacznie większych od siebie. Zabrał również do domu pas Champion of Champions (Open) i zdobył tytuł najlepszego pozującego. Jednym słowem - Hector skradł show. Z pewnością jest wielką inspiracją i życzymy mu dalszych sukcesów w jego kulturystycznych karierze.

 

Komentarze (11)
Bull

Moją uwagę zwróciła uroda dziewczyny, która pozuje z nim do fotki.

4
Possible

Przez chwilę zastanawiałem się o jakiej dziewczynie piszesz.

0
TomQ-MAG

faktycznie trochę za mocny makijaż%)

2
Anonim

Possible, pewnie chodziło mu o tą z brodą, po lewej.

0
_GANGSTA_

Masz racje kwintesencja kobiecości %-)

0
Bull

Idealna do roli królewny Śnieżki

0
lordknaga

fajnie ze dali karlowi wygrac, ale widzialem fotki i to jest jakas przesada... fajnie ze chcieli go nagrodzic ale to sa jakies jajca...

2
GWookie

poprawność, teraz to w modzie, dali wygrać żeby pokazać jak bardzo doceniają też "innych" i są wspaniałomyślni. ot tyle, bo na bank nie zasługiwał sylwetką na wszystkie nagrody.

1
Bydlak83

A mowiłem mu Hector nie pal papierochów bo nie urośniesz...." a tam co Ty pier....sz!" Odpowiadam z usmiechem

2
Muad"Dib

No nie wiem... jakieś to takie wszystko, mało... cokolwiek.

0
Gats 2

Za dużo przysiadów robił i oto skutki:)

0