SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 539989

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1658
a ja mam pytanie do osób leczacych sie lub tych co sie leczyły , czy wczasie leczenia można zarzucić sobie jakiegoś gainerka,czy nie bedzię to zbyt duże obciązenie w sumie to tak jak jedzenie tylko w proszku?? Cy niema takiej opcji bo sie rozsypie od środka,bo mam przed sobą jeszcze z 5 miesięcy kuraci a z masą stoje w miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
to dorzuć więcej kalorii w diecie i wyjdzie na to samo, a i bez zbędnych niepewności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1658
no tak ale powiem że i tak jest mi bardzo trudno dostarczyć niezbędnych ilosci BWT a pozatym nie zawsze mam czas na posiłki a taki gainerek to siup i już jest to raczej niezabardzo czy sa osoby po takich przeżyciach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5559
Afrok dzięki za szybką odpowiedź. Nasuwa mi sie kolejne pytanie, w całym wątku mowa jest o Izo, Akne oraz Roa. Wszystkie trzy działają tak samo? Czytałem niejedno krotnie że izo nie dawało takich wyników jakich sie ludzie spodziewali i to mnie właśnie martwi:(.Jeszce jedno pytanko, chodzi o papierosy, otórz nie urywam pale jak smok, czy to niedobre kiedy zarzywam IZO?

Pozdrawiam wszystkich, którzy jak ja postanowili raz na zawsze skończyć z tym problemem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
Nasuwa mi sie kolejne pytanie, w całym wątku mowa jest o Izo, Akne oraz Roa. Wszystkie trzy działają tak samo?


tak


z papierosami to nie wiem, ale teoretycznie nie dotykaja one niczego poza płucami, więc tez nie powinno byc problemu. Inna sprawa, że jest taka możliwośc że po odstawieniu fajek trądzik bądź zniknie, bądź będzie mniejszy (czytałem o takich przypadkach).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 889
ja tam odwiedze dermatologa znowu, teraz innego, moze bede mial powtarzana kuracje Izo tylko ze z mniejsza dawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
szykus
Spokojnie mozesz wziasc gainera. Zwroc uwage na zawartosc witamin w gainerze.

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
szykus
Gainera mozesz spokojnie brac ale rzuc okiem na zawartosc witamin.

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1658
Dzięki Tomek , ale witamin tzn?? Mass XXl treca może być??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 720 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28233
panowie nikotyna ma dzialanie acnogenne

### Akuku panie kluku ! ! ! ###

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium