SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538870

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3287
Afrok, nie wziąles pod uwage tego,ze sa osoby, ktore w trakcie kuracji wyjechaly z Polski zagranice i tam maja mozliwosc kupienia roa.

It's still the same old story,a fight for love and glory...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 284
Czy to normalne ze mnie boli pod lewym zebrem? To chyba trzustka i czasem tez z tylu z lewej strony wiec lewa nerka;p dawka 20mg 70kg. Nie jest to uciazliwy bol ale odczuwalny i pewne obawy sa. Lekarz mowil mi ze to bardziej spowodowane jest cynkiem ktory juz od wczoraj nie biore niz izotekiem...
Drugie pytanie: Czy izotretinoina hamuje wzrost?
pozdrawiam:)

Zmieniony przez - rejful w dniu 2006-11-21 09:40:54

Zmieniony przez - rejful w dniu 2006-11-21 16:43:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
no i jade od niedzieli na zwiekszonej dawce Aknenorminu z 40 mg na 60 mg (teraz mam 0.88 mg na 1 kg ciala). Jak narazie nie odczuwam wiekszej roznicy, narazie czuje sie dobrze mimo iz zlapalem mega depreche przez zawalenie poprawki z anatomi ze spac nie moglem dzis... ehhh zycie
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57
hulk977

dzięki za słowa otuchy. Problem w tym, że moja babeczka powiedziała mi dzisiaj rano, że to raczej nie jest skutek przyjmowania izo. Nie pod koniec czwartego miesiąca. Wg niej jest to sprawa uczuleniowa. Dostałam jakieś tabletki o nazwie telfast. Jak nie pomoże to albo tydzień przerwy w izo, żeby sprawdzić czy coś się zmieni, albo do alergologa.
Wybiorę raczej wersję nr 2. Tym bardziej, że mogę teraz brać 40 lub 30 mg dziennie zamiast 20 :)
Mam zobaczyć jak się będę czuła i sama regulować dawkę.

I to była dobra wiadomość. A wszystko to dzięki temu, że wyniki ostatnich badań mam lepsze niż przed rozpoczęciem kuracji )))))
Cholesterol spadł mi z 211 (I badania) do 186 (II badania), a teraz po trzecich badaniach mam 158 (140 - 200 to norma). Trójglicerydy też super.

Pamiętacie jeszcze temat sauny? Derma moniczuni powiedziała, że lepiej do sauny nie chodzić. Moja wręcz przeciwnie. Stwierdziła, ze to bardzo dobry pomysł !!!!!!

I bądź tu człowieku mądry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z cholesterolem?

Wy macie po 200 czy ileś a ja mam 6.0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39
Cześć wszystkim , od tygodnia przyjmuję dawke izoteku 20mg przy wadze 75kg, wiem że ta dawka jest stanowczo za mała, wynika to z tego iż moje wyniki badań nie wyszły zbyt dobrze (potrójna bilirubina całkowita) ale przejde do rzeczy od dwóch dni wyskakują mi nowe pryszcze, i łuszczy mi się skóra, dermatolog mi powiedział że na początku terapii nastąpi pogorszenie, ale nie wiedziałem że tak szybko i tak intensywnie!! czy ktoś mi może powiedzieć czy miał podobną sytuacje, i ile mam czekać na jakąś poprawe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 64 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1498
Na początku często następuje znaczące pogorszenie. Wynika to z tego, że zakłócona zostaje "normalna praca " gruczołów łojowych. Niekiedy w wyniku tego produkują one czasowo więcej tego świństwa. Na pewno ustąpi, jak szybko to zależy od organizmu, ciężko powiedzieć.

Powodzenia

W budowie;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 284
Hm moze ja cos napisze bo mamy ta sama dawke 20mg przy podobnej wadze (74kg:P). Nom trzeba liczyc sie z wysypem ktory mija po 1-2 tygodniach. Poprawa powinna byc od razu widoczna w sensie takim ze skora zaczyna sie robic bardziej gladka. Ale nowe zmiany moga ciagle wyskakiwac np. ja tak mam mimo ze moj tradzik jest (byl:P?) sredni - broda wysyfiona i okolice ust. Obecnie 57 dzien kuracji ciagle ta sama dawka i jest w miare okey. Mam jeszcze z 6-7 zmian. Koloryt skory sie ciagle ujednolica. O ile czolo mialem czyste i policzki to brode wiecznie ze zmianami i przebarwieniami. Coraz mniejszą roznice widac pomiedzy kolorytem tych czesci twarzy:)
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
a mnie ta kuracja powoli zaczyna denerwować...

otóż na początku miałem sporą poprawe (gdzieś po pierwszym opakowaniu czyli 1-2 tyg kuracji)

3-4 tydzień się pogorszyło (czytaj wróciło do poprzedniego stanu)

i teraz 5,6, 7 tydzień - w którym aktualnie jestem jest totalna kicha /

tzn. twarz już nie jest taka sucha jak na początku, nos mnie tak okropnie boli w środku, że dotknąć go nie moge (jest strasznie sucho zero nawilżania w nosie i aż mnie w nim kłuje), skóra jak była lipna przed kuracją tak i jest teraz tj. regularne pojawianie się zmian na policzkach i to chamskich takich dużych...

****a szlak mnie trafia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
Witam... Dawno mnie tu nie bylo, hmmm jakies kilka miesięcy. Właśnie mija 4 miesiąc od skończenia kuracji. Ogólnie to jest super po za bliznami, bo przebarwień to już raczej nie mam. Szczerze mówiąc to już zapomnialem co to pryszcze. No a w lutym mam wizyte u dermatolog na usuwanie tych blizn i wszystko powinno być ok. Mam pytanie do osób które skonczyły kuracje, mianowicie miałem na plecach ogromna ilosc wągrów i w tych miejscach gdzie one byly to sa malutkie blizny, wyglada to jakby otwór łojowy zarósł i pozostawil blizny. Macie coś takiego?? Robicie coś z tym?? Do wszystkich Izotekowców!!! TRZYMAJCIE SIĘ BO DACIE RADE!!!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium