SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538440

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 604
Może trochę przyhamuje chorobę, a ja teraz nie chcę brać IZO, z powodu szkoły, bo jakbym miał tak chodzić z wysypem pryszczy wokół kolegów i koleżanek to bym się chyba załamał. I na dodatek 70% to same dziewczyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
wysyp nie jest gwarantowany a im prędzej zaczniesz brać tym prędzej sie wyleczysz

ale rób jak chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 56
do system ja przed kuracja musialam zrobic probe watrobowa,czyli miedzy innymi na cholesterol i na testosteron,izotek wchlania sie z tluszczami moze powodowac podwyzszenie tluszczow czyli wazne zeby wyniki byly w normie zeby nie zaszkodzic watrobie,a na testosteron robil zeby sprawdzic czy tradzik nie jest zwiazany z horomonami ,a i moim zdaniem nie czekaj do wakacji tylko zaczij juz teraz im szybciej tym szybciej problem z glowy i do wakacji mozesz juz miec ladna cere
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 145
siema;)
Czytalem kiedys to forum, wlasciwie stad dowiedzialem sie o izo..i to ono sklonilo mnie do brania leku. Dzis jestem po kuracji..9200mg chyba dokladnie wyszlo, skonczylem ja 2-3 tyg temu.
Lek polecam wszystkim,ktorzy maja duzy problem z tradzikiem...jest jednaksporo "ale" niektorzy znosza terapie idealnie inni nie koneicznie. Co najbardziej mnie bolalo, to to, ze w trakcie brania leku..nie bylem w najlepszej formie treningowej..nie mialem tyle sily co zwykle a i o jakis rozwoj bylo nie najlatwiej:] (mimo odpowiednich kropli, czesto mocno dokuczaly oczy...w ktoryms poznym etapie stosowania leku moglbym spac 14h na dobe, usta - wiadomo..raz zdarzylo sie krwawic z nosa;)) Generalnie lek bardzo oslabiajacy, przynajmniej mnie;]...no ale po tradziku ani sladu..twarz nieskazitelnie czysta, 0 przebarwien na dzien dzisiejszy...barki, bicepsy i klata tak samo...blizny pozostaly na plecach ale po pryszczach tez ani sladu. Takze jesli ktos ma z tym duzy problem to warto walczyc jednoczesnie liczac sie z beznadziejna forma przez dlugie miesiace:/ ale po kuracji - ogrania zadowoloenie;)

do Hulka: przeczytalem ze bierzesz lek ponad 120 dni(chyba) i wciaz nie ma wymarzonych rezultatow...jestem pewien, ze po kolejnych 120 - beda..pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 604
->Entlik

A ile czasu brales ? Czy miales bardzo powazny tradzik ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 844
Ponawiam pytanie czy podczas kuracji izo uzywal ktos z was CICAPLAST z La roche na przebarwienia/blizny? Ma ktos jakies doswiadczenia z ta mascia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 253
podłączam sie pod pytanie u góry bo też zastanawiam sie nad kupnem owego..

wlaśnie najbardziej denerwujące jest że izo wyciaga na wierzch wszystkie przebarwienia, wyglada to okropnie, jakas pergaminowa ta skora, dziwne..ale trzeba sie pomęczyć, trudno, oj żeby tak juz byl np wrzesień..miesiąc ślubów..

pozdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
ja na przebrwienia stosowalem acne derm ale to na poczatku kuracji,pozniej juz nie bo derma powiedziala ze tym sie zajmie pozniej(acne derm)mnie jeszcze dodatkowo wysuszal...juz nic nie stosuje do smarowania mam kilka guzow ,i usuwm je chirurgicznie;)

entlik
jesli masz taka mozliwosc to wklej fotke swojego czola i brody,bardzo mnie ciekawi jak to wyglada po kuracji..:PP(jesli nie sprawi Ci to problemu)

1)stosowales zabiegi kosmetyczne??
2)miales bardzo nasilony tradzk??
3)brales cos dodatkowo(preparaty zewnetrzne)??;>

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 744
Hej ludziska! Pisze bo coraz bardziej martwi mnie ta kuracja... Mianowice jestem na izo 3 miechy! Od 6 dni przyjmuje 30mg/doba i zaczelo sie sypac na nowo... Wczesniej przyjmowałem 40mg/dobe i bylo calkiem ok, zadko kiedy cos wyskoczylo i gł. dlatego zmniejszylem dawke! Czy winą nowych pryszczy moze byc zmniejszona dawka?

Pozdrawiam ba3a !

Bo marzeniem jest lekarstwo które leczy, ten kto marzy nie zaprzeczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
wedlug mnie:

lekarz musi znalesc dla Ciebie odpowiednia dawke aby uzyskac efekn kliczny jak najmniejszym kosztem Twojego zdrowia..jezeli po mniejszej dawce cos jest nie tak..to zglos to lekarzowi...bo moze dawka jest za mala a jak nie to lekarz ci powie o co chodzi..z reszta 3 miesiace to dopiero poczatek...wiec tu wszystko moglo sie stac..mi po 5 miesiacach wyskoczylo..

PS.
ja mam telefon do swego dermatologa i jak mi sie cos dzieje to dzwonie,a jak nie to nastepnego dnia jestem u niej i mowie jaki mam problem.Bo ja moim zdaniem przy tej kuracji nie ma jaj.

Koksuj razem z nami:)...Izotek

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium