SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538245

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
Podsumowanie

Dawka Izotretynoiny przyjęta na 1 kg ciała: 120 mg

Dawkowanie w czasie: I m-c – 30 mg, II i III m-c – 40 mg, IV, V m-c i 20 dni VI – 60 mg
Tabsy brałem zawsze w czasie obiadu.

Skutki uboczne:
- wysuszone wargi, skóra na całym ciele oraz błona śluzowa nosa
- zmęczenie, lenistwo, problemy z koncentracją (przez 3 pierwsze miesiące)
- sporadyczne bóle głowy (przez 3 pierwsze miesiące)
- pogorszenie orientacji i widoczności w nocy (przez 3 pierwsze miesiące)
- przerzedzenie włosów
- rumieniowata wysypka na skórze rąk (od czasu do czasu)
- wrażliwość skóry na uszkodzenia (słaba regeneracja skóry)
- zwiększenie stężenia trójglicerydów i złego cholesterolu we krwi
- szczypanie skóry pod wpływem potu

Dieta: Ryby, chleb graham, polędwica z indyka, gotowane piersi z kuraka, warzywa, owoce, jaja kruże, orzechy, ryż, ser żółty, twaróg chudy…
Suplementacja: Omega – 3 w kapsułkach (2 g dziennie), Magnez + B6, Hepatil, rutinoscorbin
Ponadto: zielona herbata
(oczywiście pozwalałem sobie również na zjedzenie czasem (ale nie często) czekolady, pizzy, kebab lub innego świństwa z McD bądź piweczko)

Waga na początku kuracji: ok. 70 kg
Waga na końcu kuracji: ok. 66 kg

Aktywność fizyczna: Basen 2 – 3 razy w tygodniu

Kosmetyki:
Pomadka do ust Neutrogeny
Gel do mycia twarzy Dermoklar oraz ostatnio Physiogel
Krem zwykły Nivea
Szampon do włosów – Pantene z odrzywką

Zdięcia twarzy na dzień dzisiejszy:
http://img117.imageshack.us/img117/1918/img31411np7.jpg
http://img117.imageshack.us/img117/583/kopia4img3137zu5.jpg
http://img441.imageshack.us/img441/113/kopiaimg3137gj3.jpg

Jak widać pozostały tylko przebarwienia.
Jeśli chodzi o wągry na nosie to został tylko jeden z wielu…

Pozdrawiam i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
Witam. Ja zaczelam brac izotek 3 dni temu. Juz wieczorem pierwszego dnia pojawil mi sie ogrom brzydkich, duzych i ropnych potworow. Dzis juz jest troche lepiej, aczkolwiek nadal pojawiaja sie 'niemili goscie'. Tradzik lecze juz od kilku lat i jak do tej pory nic mi nie pomoglo. Czasami bywalo lepiej, ale coz z tego, skoro za kilka dni wszystko ponowanie wracalo do normy ;/ Mam nadzieje, ze izotek mi pomoze. Wierze w to z calego serca (: Zagladam tu juz od paru dni i czytam wszystkie posty od poczatku, aby zobaczyc jak wy radziliscie sobie podczas leczenia. No i oczywiscie bede tu zagladala regularnie : ) Pozdrawiam wszystkich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40
Witam
ponawiam swoją prosbe czy niema ktos do sprzedania Izoteku po np zakonczonej kuracji?? niewiem moze komus jest niepotrzebne?? bo mi sie juz konczy a derma gdzies wyjechala na dłużej i niema mi kto wypisac recept
prosze o odpowiedz.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 474
pawex co teraz? jakie srodki na przebarwienia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
Mam skinoren... jak skora mnie przestanie od niego piec to bede go stosowal... a za pol roq byc moze kosmetyczka... ale teraz i tak przebarwienia dla mnie nic nie znacza od kad nie mam juz prycholow przebrzydych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
Chaaker
idz do ogolnego i powiedz, ze derma wyjachala albo znajdz innego dermatologa

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 111
agawa,bylam na tej stronie o PCO - DZIEKI:) nie przeczytalam calosci ale dobrze ze ta strona jest bo mnie ten temat dotyczy. pisza ze roaccutane nie pomaga w przypadku PCO(tzn pomaga ale na czas leczenia), a ja juz kase na izo zbieralam :((( nie wiem jeszcze z kim pogadac na ten temat bo tamte kobitki na forum takie mi sie niedoinformowane wydaja, nie to co ludzie tutaj ;) jak myslisz czy moze endokrynolog cos poradzi?? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 574
Pewex
powiadasz ze miałeś wysypke na rekach w czasie brania Izoteku, czy to przechodzi i ile się utrzymuje bo ja biore izotek od 10 dni i na moich rekach pojawiła się wysypka, myslałem ze to zwykłe uczulenie któe zawsze miałem gdy zjadłem za duzo nabiału ale Twoja słowa dały mi do myslenia, w ulotce nic o tym nie było napisane ... chyba .

łeeeeeeeee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 889
meeeeee - nawilzaj dlonie i rece i wysypka zginie :) ja nie mialem takowej, ale czytalem ze trzeba nawilzac :D

a ja jade na Duac'u :/ cos mi sie wydaje ze to nie wyleczy mnie do konca, a tylko na czas smarowania :/

Zmieniony przez - domel_19 w dniu 2007-02-07 06:30:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
tak jak mowi domel.. wysypka ta mi sie pojawiala wlasnie od wysuszonej skory rak... jak je nawilzalem to bylo git.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium