SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538248

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
jak u nas
pisze o 3.30 bo mnie swedzenie twarzy obudziło
i to juz nie pierwszy raz
wczoraj i przedwczoraj było to samo


pomocy!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
Duriel --> no umnie tak samo jest... pojawi sie tylko white head to malym nakładem energi go usowam... jak probowalem zaniechac tej czynnosci to syf siedzial dalej... ehh i doszedlem do wniosku ze jak sie nie pozbede gnoja w ten sposob to on tam bedzie siedzial do mojej smierci dobrze ze po tym zabiegu miejsce to robi sie normalne w niedlugim czasie

hulk --> niezmy masz czas tak propos to tez mnie sfedziala skora na poczatq... ale tak w miare znosnie (ciesz sie stary... bo to znaczy ze akne działa )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 667
Też miewam to swędzenie przy ZOracu, masakra!!
ale trzeba wytrzymac, bo jak wiadomo majstrowanie paluchami pełnymi bakterii moze tylko pogorszyc sprawe :P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
najgorzej jesst na brodzie tu gdzie zarost
skóra odpada, swędzi i piecze
głowa sedzi, i mam masakryczny łupież
to jest nie do wytrzymania
tutaj któraś z dziewczyn pisała że miała to samo, nie pamietam nicku ale powiedz prosze ile to trwało itp

stało sie tak chyba dlatego, ze lek sie wkrecił, a ja wczoraj wziełem gorący prysznic i długo sie moczyłem (twarz głowa), polnadto głowe umyłem szamponem nivea, a twarz physiogelem
to napewno przez tą wode, za długo i za ciepła

wrrrr nie wytrzymam tego
najgorzejw szkole, co sie nei rusze czy podrapie po głowei to czarna bluza staje sie białą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 667
hulk -> squamax i stieprox załatwią sprawe. Stieprox to najnowszej generacji lek przeciwłupiezowy, a squamax to emulsja ktora nakladasz na skore glowy 2-4 godziny przed myciem, mocznik i kwas salicylowy ułatwią wchlanianie szamponu :) Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 64 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1498
A u mnie zwiększono dziś dawkę z 30 do 40 mg na dobę. W sumie to uważałem, żę należy to zrobić już miesiąc temu, no ale lekarz sam stwierdził, że się pomylił ;] Ogólnie to czoło wygląda w miarę dobrze, nos i jego okolice podobnie, źle z brodą i skroniami ale mam nadzieję, że 40 mg sobie z nimi poradzi;]
70 dni x 30 mg= 2100 MG
i teraz przez 30 dni będę brał 40 mg czyli = 1200 MG
co da łącznie = 3300 mg

No to prawie 60 mg na kilogram mojej masy. Tak będe mógł powiedzieć na początku listopada. A 18-stka coraz bliżej

Podzrawiam wszystkicg

W budowie;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31
Czesc!biore tabletki izo 4 dzien i powiem wam ze po tym co tu czytam mam ochote przestać!!jestem przerazona szczegolnie tymi bliznami i zaczerwienieniami,ale tlumacze to sobie tak ze teraz sie pomecze a potem bede miala spokoj!najbardziej boje sie tego" wysypu" i tego ze bede tak przerazona ze bede chciala izo odstawic;/Usta mnie juz szczypia jak cholera i skora schodzi;/czy ktos mnie pocieszy:/pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 64 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1498
Hmm mi dzisiaj powiedziała obserwując zmiany na brodzie, że gdybym nie zdecydował się na kurację Roa to bym męczył się z tym świństwem przez długie lata bo aż tyle tego we mnie siedzi/siedziało. Lepiej jest się pomęczyć teraz i być za kilka miesięcy wolnym niż męczyć się z mniejszym (a kto wie czy nie z większym...) problemem przez długie lata...

Sam niekiedy nie wtrzymuję, ale trzeba być konsekwentnym.

Będzid dobrze :)

Pozdrawiam

W budowie;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
Zapraszam do SONDY!!

Kizia --> nie martw się wszyscy postawilismy swoje zycie... jego jakość i standard na jedną karte... na Izotretynoine. Wszyscy razem łaczymy sie w bolu by było raźniej.. damy rade... "z Bogiem i choćby mimo Boga"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
https://www.sfd.pl/temat291034/ <-- tam podałem adres tej sondy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium