SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538412

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 156
Witam. Jestem tu nowa.Izotek biorę od 27 listopada, od tego też dnia czytam to forum :) Moja dawka wynosi 40 mg dziennie. Jak narazie średnio jestem zadowolona z efektów. W sylwestra normalnie piłam alkohol, wcale się nie upiłam, ani też nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych :P Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108
witam!!
ja podczas sylwestra pilam duzo alkoholu :P:P i nic mi sie nie dzieje.. ani nic nowego nie wyskoczylo na buzce, ani nic mnie nie bolalo, kac jakis przesadnie wielki nie meczyl, wiec zupelnie tak jakbym nie byla na izo a szampanski humorek na imprezce dopisywal takze nie wiem od czego to zalezy, ze raz jest komus zle po alkoholu i izo, a raz nie czuje sie zadnej roznicy

co do dzialania izo, to czasem wyskoczy mi cos na twarzy, jednak jest to cos malego (nie takie wielkie gule jak kiedys%-D) i bardzo szybko wysycha i znika,wiec widac, ze izo walczy

pozdrowienia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 156
Jest tu może ktoś z Poznania albo okolic, bo chciałabym wiedzieć, gdzie można najtaniej dostać izo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
3 miesiąc kuracji za mną, już żadko coś nowego sie pojawia, ale jednak sie pojawia
mam nadzieje że ten miesiąc będzie niósł ze sobą poprawe bo to w końcu książkowy czas poprawy... z tym że jest jeden problem...
i to ****a mega problem

ryje mi sie beret!! ale tak konkretnie mówie wam... poprostu tak mi sie w bani wszystko pozmieniało że nie wiem co sie ze mną dzieje

zostawiłem dziewczyne od tak poprostu bo mi sie w głowie posrało, że mi sie już z nią nie chce być, do szkoły ni*****a mi sie chodzić nie chce, dzisiaj znowu nie poszedłem cały grudzień nie chodziłem nie wiem jak ja zdam w tym roku... na treningi wogóle nie mam ochoty, czuje sie jak ciota, kopne 2 razy w worek i mi sie odechciewa bo mnie "nóżki szczypią"
no taką mam kaszanke w głowie że najchętniej to bym poszedł spać i obudził sie jak już odstawie te leki... naprawde martwi mnie co sie ze mną dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
u mnie również 3 msc (z 5 dniami).

Po sylwku wyskoczyły mi 3 pryszcze, w tym jeden duży

Całe święta czułem sie naładowany raczej energią, tzn nei chciało mi sie spać, a dzis po pierwszym dniu w szkole odrazu kima 2 godz. To chyba szkoła mnie tak męczy.

CTA - fajna bardzo była, zyebałes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
właśnie ****a zdałem sobie sprawe, że była fajna... po fakcie

ale może jeszcze uda mi sie to odratować, bo bez kitu nie potrafie racjonalnie wytłumaczyć czemu już nie chciałem z nią być

też mi coś wyskoczyło nowe po sylwku ale tak zalałem banie że włączył mi sie autopilot do domu i cała droga do domu to urwany film, ważne że doszedłem

tylko żałuje cholera tej dziewczyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
CTA, przepros ja i wroc do niej... bo inaczej dostaniejsz BANA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
„zalałem banie że włączył mi sie autopilot do domu i cała droga do domu to urwany film, ważne że doszedłem”
My z kumplami mówimy na to GPS
Przeproś i wytłumacz może zrozumie.

Pozdrawiam Afrok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
wiem, musze to odkręcić... tylko że ona do ciotki pojechała leczyć rany no i wraca w niedziele więc dopiero w niedziele z nią normalnie pogadam a nie przez telefon.
A jak do mnie nie wróci to oficjalnie mówie: chce bana!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 424
Działaj teraz i juz dzwon bo przez jeden week mozna wieeele złego zrobić.. A co zrospaczonej dziewczynie mzoe przyjsc do głowy;)

Ja robie sobie co miesiąc fotki.. Mam narazie trzy zestawy, pierwszy- dzien przed kuracją, potem po miesiacu i niedawno po dwoch. Jak skoncze kuracje i bede zadowolony to moze to wrzuce:) A przewidziana na 9 miechow po 40mg ale chyba przedluze to do 10, bo zrobie sobie teppering z ostatniego miecha. Ogólnei teraz zaczalem jesc nawet slodkosci i nic nowego nei wyskakuje- to mi sie podoba!:P Zaczynam czuc sie jak czlowiek!
Mój sylwester spedzony z moją piekną;) Oj działo sie a że na imprezy nie wbijacie chlopaki ojj wasza strata!!! Kobiety nas kochają wiec wyrywajcie no a jesli nie chcecie to cuż- zostanie wiecej dla mnie:P

P.S jem verdin na wątróbke:P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium