SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 540380

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108
witam!!
dawno nie pisalam, ale to z powodu zaliczen na studiach oraz zblizajacej sie sesji, a ze jest to moja pierwsza dopiero ,to chcialabym w miare ladnie wypasc, wiec duuuuuuzo sie ucze:/

dzisiaj odebralam wyniki badan.. no i w sumie smiac mi sie zachcialo, bo miesiac temu mialam AspAT 36 (a norma to 31, czyli troche powyzej), a w tym miesiacu, czyli po drugim opakowaniu izoteku mam 21.. czyli spadlo mi w ciagu miesiaca o 15 jednostek ciekawe... no i ogolnie badania wrecz idealne .. ciekawa jestem co bedzie za miesiac:D

co do buzi, to poprawa jest i to duza.. pryszczy nie mam... (no dobra, dzisiaj mi wyskoczyl jeden maly na policzku, ale znajac zycie, pojutrze juz go nie bedzie widac):D mam niestety duzo blizn... ale zauwazylam, ze i one powolutku zaczynaja znikac.. ogolnie buzka sie wygladza.. jak naloze odrobine podkladu i lekko musne brazujacym pudrem, to praktycznie moja cera wyglada jakbym nigdy nie miala problemow z tradzikiem takze teraz daze do tego, by moc pokazac sie ludziom bez tzw. tapety (choc w tym momencie jest ona niewidoczna)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 172
buffy a w ktorym dniu leczenia jestes ?? z tego co mowisz masz juz elegancko na buzce ja to sie chyba nie doczekam chociaz cos tam sie juz powoli , ale bardzo powoli dzieje, chyba ze to moja wyobraznia, a szkoda gadac .. słuchajcie a to prawda ze jak sie bierze izo nie mozna robic np mikrodermabrazji?? przeciez jakby sie wszystko zagoiło to mikrodermabrazja to ładnie usunie, miałam to kiedys swietna sprawa i było juz dobrze gdyby po raz kolejny mnie nie obsypało. ehh..ten tradzik to lubi sie powtarzac ale mam nadzieje po izo da nam spokoj :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
kotek - jakiekolwiek zabiegi mozna robic dopiero 6 msc po zakonczeniu kuracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Wrzucałem już zdjęcia po mam jedno było robione chyba w 1 mc brania roa (albo zaraz przed nie pamiętam było to już ponad 17 mc temu także proszę o wyrozumiałość ) nie oddaje ono stanu mojej skóry w pełni, ale dobre i to.





Pozdrawiam Afrok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
ale chyba ty mi kiedyś podawałeś link do strony gdzie były takie porównania

lub juz nie pamietam kto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Tak to byłem Ja i to był ten link: http://www.roaccutane.com.tr/sub/galeri.php 

W latach „świetności”(około 17-18roku życia) moja twarz wyglądała tak jak twarz kolegi z tego tematu https://www.sfd.pl/temat308427/ (mam nadzieje, że się nie obrazi że wykorzystałem jego temat )

Pozdrawiam Afrok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 172
6 miesiecy po ...to nie zbyt optymistyczna wiadomosc. w ogole jakiegos doła łapie oj niedobrze ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 172
Afrok obejrzałam zdjecia..szok..to ja sie ciesze z tego co mam teraz bo po wysypie przez branie izo nie mam az tak, kiepskie pocieszenie ale jednak. skoro pomogł w takich ciezkich przypadkach to moze i mnie ...ale doła i tak łapie podobno najgorsze poczatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
Witam biore Izo 54 dni czyli juz prawie 2 miesiące dalej mi sie robią pryszcze i mam dużo takic hczerwonych śladów po pryszczach z wysypu brałem raz dziennie 2 tabletki ale postanowiłem że bede brał 2 razy dziennie po 1 czyli rano i wieczorem o 7 rano i 18 jak myślicie dobrze zrobiłem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
Witam rowniez ;)
Bylem dzis u dermatologa i jeszcze 20 dni na Akne i trzeba jakies podsumowanie i fotkki wrzucic... , jestem przepelnony euforia i entuzjazmem... szkoda ze przez 2 tyg musze lykac tabsy na uczelni... jakos mnie to troche krepuje... i te pytania... a po co to, a na co to . Za 20 dni znowu normalne zycie!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium