SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 540475

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 193
afrok kupilem dermatix(113pln)bo mysle ze jak to pomaga i polaczone razem z izo wylecza mnie szybciej(przynajmniej mam taka nadzieje):p
ps dzieki za info i polecenie tej masci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2
mam do sprzedania 1 opakowanie izoteku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
robak - ile?

Afrok - takie forum jak to (sfd) jest praktycznie niemożliwe do zrobienia, bo potrzebna jest domena, która kosztuje. Można natomiast sprubować założyć darmowe forum. Nie jest ono juz tak ładne i przejżyste jak sfd, ale tez nie tragiczne.
Tylko pytanie czy byłaby tam odpowiednia frekwencja...

Kupiłem hapatil i zielona herbate

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
zawsze mozna sprobowac jakas frekwencja by byla....jak masz mozliwosci i checi do pracy to dzialaj;)

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2
129 zł ale cena do negocjacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 314
Witam...

Przeczytalem juz polowe stron dyskusji o izoteku.....postanowielem napisac ten post..

Obecnie mam prawie 18 lat tradzik mam od okolo 7 lat a od 6 regularnie chodze do dermatologa, przez pierwsze 2 lata chodzilem do takiego starego goscia przepisywal mi rozne rzeczy a jedyna ktora cos pomogla to differin(ktory z reszta sam mi sprzedal) postanowilem zmienic lekarza...wybralem pania doktor cieszaca sie dobra opinia.....od tamtej chwili leki ktore mi przepisala: differin (3 razy), davercin, klaindactim T zineryt(czy cos takiego) oraz isotrex ktory biore aktualnie...teraz mam wysyp pryszczy jestem zalamany, wczesniej zmniejszala sie ich ilosc ale nigdy nie znikly, a teraz jest zle, tradzik wystepuje u mnie tylko na czole lub na skronich( na lewej skroni mam blizne niezbyt fajnie to wyglada takie cos jak wykropkowana skora)......na klatce nigdy nie mialem tradziku, lekki tradzik mam na plecach ale zupelnie nie przeszkadza mi to bo jest to tylko pod lopadkami i to tylko pare syfow. Wczesniej pilem tez wyciag z bratka, unikam czekolady i ostrych rzeczy.

Nie wiem co robic chicialbym sie pozbyc tych pryszczy raz na zawsze....jak myslicie powinienem poprosic pania doktor o przepisanie izoteku?????


Prosze o odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
hulk997 - wiesz „nie od razu Rzym zbudowano” zobaczyć można co z tego wyjdzie.

nocny_blan – „.jak myślicie powinienem poprosic pania doktor o przepisanie izoteku?????”
Tak, ale zapytaj czy pani doktor ma doświadczenie bo jak nie, to poszukaj takiego lekarza który o leczeniu roa(izo,acne) ma pojęcie.

Znalazłem ulotkę z Izo link--> http://www.blaufarma.pl/download/izotek_ulotka.pdf 

Pozdrawiam Afrok



Zmieniony przez - Afrok w dniu 2006-12-28 22:40:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
do nocny_blan jezeli derma ci go nie przepisala to z nia o tym pogadaj;)ale jak mowisz ze przez 6 lat cos koksujesz to nie wiem czy towja watobka wytrzymalaby izoteka wiec jak juz cos to przed leczeniem zrob sobie badania,bilurbine itp.mozna powiedziec ze jestes tak samo leczony, na poczatku przez burakow ktorzy nie wiedza co to tradzik a dopiero pozniej gdy sam dochodze do wniosku ze ten lekarz mi nie pomoze to szukam innych sposobo i lekarzy..jak cos to pisz na gg 3mtasie

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
Bratki, "parowki, drozdze, witaminy, unikanie ostrych i slodkich potraw, sportowy styl zycia, nie picie wodki, zero cpania - masakryczne dbanie o siebie i to wszystko na nic. Takie katorgi chyba wielu ludzi z tradzikiem przechodzilo a efekty zadne.
nocny siegnij po IZO.

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 314
Dziekuje za odp.


Po sylwestrze zglosze sie do lekarza.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium